Zdobądź wejściówki na audiowizualne noce w Krakowie

Konkurs

AV NOCe Patchlab 2016 to imprezy, podczas których "cyfrowość" przenika się z "analogowością", a wizualizacje z muzyką. Mamy dla Was konkurs z wejściówkami na te wydarzenia.

Patchlab Festival zaprasza na dwie niezwykle widowiskowe noce w Krakowie. Najnowsze trendy sztuk wizualnych spotkają się z nieszablonową i unikającą ram gatunkowych elektroniką.
W najbliższy piątek w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha podczas długiej nocy o unikalne wrażenia audiowizualne zadba m.in. wielokrotnie nagradzany duet incite/, Elemaun z Teheranu i Thomas Wagensommer z premierowym projektem. Event przenosi się później na Barkę, gdzie do muzyki Teielte, Botanici i SLG swoje wizualizacje zaprezentuje wiedeński kolektyw 4youreye oraz Ka:lu z Włoch.

Sobotni finał imprezy odbędzie się w FORUM Przestrzenie i jak zapowiadają organizatorzy, będzie to „pełne zanurzenie w berlińskich dźwiękach prosto z Berghain i monochromatycznych wizualach realizowanych przez czołówkę VJi z Londynu, Wiednia i Budapesztu.” Gwoździem programu będzie bowiem Fiedel, reprezentant berlińskiego Ostgut Ton. Wspomogą go Eltron John, Sylwia oraz B.Baran przy wizualizacjach ElasticEye, Attaray Visual, czy wcześniej wspomnianych 4youreye.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKURS

Mamy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są 4 podwójne zaproszenia weekendowe wydarzenia Patchlab Festival.
Aby mieć szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia, polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i prześlij na adres [email protected] swoje imię, nazwisko oraz login na Muno.pl. Pierwsze, dziesiąte, dwudzieste i pięćdziesiąte zgłoszenie zdobywa karnet.

Na zgłoszenia czekamy do 13.10.2016 do 15:00.
źródło: materiały prasowe
zdjęcia: facebook.com/patchlabfestival
sprawdź pełny program festiwalu na: patchlab.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →