Zostań DJ-em z PartyCloud!

Technologia

PartyCloud to darmowa aplikacja online służąca do miksowania utworów z serwisu SoundCloud. Idealne narzędzie do zabawy w DJ-a! :)

Jak wykorzystać ogromny zasób muzyki dostępnej na SoundCloud do zastosowań DJ-skich? To pytanie zadali sobie twórcy serwisu PartyCloud, choć oczywiście należy je potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Tak czy inaczej, PartyCloud dostarczył naszej redakcji sporo zabawy! 🙂
W skrócie, serwis PartyCloud oferuje nic innego jak uproszczoną wersja miksera i dwóch odtwarzaczy, do których możemy wrzucać ulubione kawałki dostępne na SoundCloud. Twórcy zapewniają, że ich biblioteka liczy ponad 20 milionów utworów, zatem bez problemu skompletujemy playlistę na domówkę. Oczywiście o zaawansowanych funkcjach możemy zapomnieć, jednak miksowanie i tak idzie całkiem sprawnie.
Na filmie znajdującym sie pod newsem widzimy, iż PartyCloud może współpracować z kontrolerem U-Mix Control 2 (produkowany przez MixVibes), jednak nie mieliśmy okazji tego przetestować.
Miejmy nadzieję, że czasy, kiedy DJ przychodzi do klubu, łączy się z Internetem i gra kawałki z „chmury” prędko nie nastaną, a aplikacje takie jak PartyCloud będą stosowane jedynie w domu dla zabawy. Choć w czym byłoby to gorsze od chodzenia na imprezy jedynie z pendrivem…? 😉
Przy okazji warto wspomnieć, iż istnieją też darmowe aplikacje online dla producentów, m.in. popularny i cały czas rozwijany Audiotool.

PartyCloud.fm

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →