1500m2 i Flirtini zmierzą się w Party Challenge by Desperados

Reklama

W najbliższą sobotę, 23 stycznia w Warszawie ruszają pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez - Party Challenge by Desperados. Do pierwszego pojedynku staną ekipy klubu 1500m2 i Flirtini. Zwycięzcy wejdą do Wielkiego Finału i zawalczą o tytuł Mistrza.

W pierwszym pojedynku zmierzą się: reprezentacja klubu 1500m2 i stołeczny duet DJ’ski Flirtini. Bitwa na brzmienia i imprezową moc rozegra się w sobotę, 23 stycznia w Warszawie wyznaczonym przez Desperadosa miejscu – Reducie Banku Polskiego.
Power 1500m2 vs. romantyzm Flirtini
Uczestników pierwszej bitwy w Warszawie specjalnie przedstawiać nie trzeba. Klub 1500m2 to już nie tylko miejsce, ale również marka, która jest w stanie żyć niezależnie od lokalizacji czy czasu. Wielokrotnie zostało uznane za najlepszy klub w Polsce m.in. przez Gazetę Wyborczą, magazyn Aktivist oraz portal Muno.pl. Odpowiedzialni za przełom na warszawskim rynku imprezowym przywrócili wiarę w duże klubowe bookingi i imprezowe szaleństwo dla tłumów.

Reprezentacja klubu 1500m2
Neoromantyzm nowego brzmienia i muzyka z undergroundowym oddechem  – to zestaw firmowy Flirtini. Warszawski kolektyw tworzy dwóch przyjaciół: Ment XXL i Jedynak. Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, który od 3 lat bije rekordy popularności. Regularnie goszczą na nim największe talenty muzyki elektronicznej.
Kto zwycięży w imprezowym pojedynku pierwszych Mistrzostw Polski Twórców Imprez i wejdzie do Wielkiego Finału? O tym zdecydują uczestnicy imprezy. Na profilu Desperadosa na Facebooku trwają konkursy, w których walczyć można o zaproszenia na imprezy Party Challenge.

Flirtini
Impreza jest sztuką
Tym, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, że polska scena imprezowa w niczym nie ustępuje Londynowi czy Berlinowi, Party Challenge by Desperados udowodni, że tak właśnie jest. Efektowne kluby, undergroundowe miejscówki, balans popularnych i alternatywnych brzmień są dowodem na to, że w ciągu ostatnich kilku lat w sztuce imprezowania osiągnęliśmy spektakularny wręcz postęp. W bookingach największych światowych gwiazd sceny klubowej Warszawa, Kraków czy Poznań to obowiązkowe pozycje. Polscy DJ’e regularnie zaś goszczą w najlepszych klubach i na festiwalach w Europie i za oceanem.
Nie ma jednego patentu na rozkręcenie tłumu. Różne imprezy to różne kreacje, brzmienia i emocje. Desperados, marka znana z epickich imprez, która jest sponsorem Party Challenge, daje imprezowiczom szansę doświadczenia tej różnorodności. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli sceny klubowej tych miast spotka się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru zorganizują imprezę – każdy na swój unikalny sposób – i walczyć będą o głosy uczestników. Pierwsze starcie już 23 stycznia w Warszawie!
Dołącz do Party Challenge by Desperados
Komu nie uda się zdobyć wejściówki na warszawską imprezę, ma jeszcze szanse na udział w kolejnych. Następne pojedynki odbędą się kolejno w: Gdańsku (30.01.), Poznaniu (6.02.) i Krakowie (13.02.). Liczba zaproszeń ograniczona, więc lepiej się pospieszyć. Warto też śledzić Facebooka, Instagrama i Snapchata imprezowych ekspertów Desperadosa. Wujaszek Liestyle – organizator i założyciel kultowej serii imprez liestyle party hard oraz Zosia Zborowska – aktorka, baczna obserwatorka imprezowego życia relacjonować będą dla Was wszystkie imprezy Party Challenge.
Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com oraz facebook.com/desperados

Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →