Imprezowy pojedynek w Poznaniu – RELACJA

1 716
Reklama

W ubiegłą sobotę hala dawnego dworca PKP w Poznaniu zmieniła się w muzyczny ring. Trzeci pojedynek w ramach Party Challenge by Desperados stoczyły dwa składy reprezentujące skrajnie różne style imprezowania: Projekt LAB i Szpadyzor Records.

Jedno jest pewne: na żadnym innym dworcu w Polsce nie było tej nocy tak gorąco, jak w Poznaniu. Kiedy o 21.00 pod neonem POZNAŃ GŁÓWNY rozbłysło logo Desperadosa, temperatura wzrosła o dobre kilkadziesiąt stopni. Klimat, który panował tej nocy w starej dworcowej hali, trudno jest opisać. Mroczne, elektroniczne dźwięki, podkręcone niemal do granic możliwości basy mieszały się z rytmicznymi hip-hopowymi kawałkami, rockowymi szlagierami i najświeższymi tanecznymi hitami. Pełen przekrój imprezowych stylów.
Mistrzowskie tempo
Obydwa składy wytoczyły najcięższe działa. Zaserwowały swoim fanom nie tylko to, z czego znane są na co dzień, ale też mixy kompletnie zaskakujące dla stałych bywalców ich imprez.
Pojedynek rozpoczął Projekt LAB reprezentowany przez: Raq, Qnd i Mordor Muzik. Panowie od pierwszego dźwięku zagrali z niesamowitą energią, a ciężkie, basowe bity wypełnione nawijką Gingera i Miłego zaskakiwały niesamowitym tempem. I tak zostało do końca. Projekt LAB zaserwował solidną dawkę drum’n’bass, dubstep, trap i wszystkich odmian techno, a kolejnym setom towarzyszyły pokazy laserów, wyrzutnie ognia i charyzmatyczni MC’s. Fani mocnego klubowego grania nie mogli być zawiedzeni.
Po takiej dawce energetycznych brzmień, Szpadyzor nie mógł zagrać inaczej. DJ Soina, Qlop i RY23 podjęli rzucone przez rywali wyzwanie i z głośników wprost eksplodowały elektroniczne dźwięki, hip-hopowe rymy, a nawet  rockowe riffy. Przez wszystkie trzy rundy żadna z ekip nie zwalniała tempa w bitwie na dźwięki i słowa. To były dwie godziny prawdziwego imprezowego sprintu przez wszystkie style i gatunki klubowe. Ostatecznie imprezowicze – sędziowie tego pojedynku zdecydowali, że tytuł Mistrza Poznania Twórców Imprez powędruje do Szpadyzora.

Bitwa o Wielki Finał
Ekipa ze Szpadyzor Records dołączyła do zwycięzców Party Challenge by Desperados z Warszawy (Flirtini) i Trójmiasta (Mewa Towarzyska). Przed nami jeszcze jeden pojedynek eliminacyjny. Już w kolejną sobotę, 13 lutego w klubie Rotunda Centrum Kultury w Krakowie zmierzą się Prozak 2.0. i twórcy imprezowego cyklu WIADOMO. Zwycięzcy tej bitwy staną do walki o tytuł pierwszego Mistrza Polski Twórców Imprez.
Zaproszenie Party Challenge by Desperados w Krakowie można zdobyć w konkursie organizowanym na profilu Desperadosa na Facebooku (facebook.com/Desperados).

PARTY CHALLENGE BY DESPERADOS POZNAŃ – FOTORELACJA

fot. D. Kramski
Artykuł sponsorowany
Źródło: materiały prasowe