Mistrzostwa Polski Twórców Imprez: Prozak 2.0 kontra Wiadomo

1 663
Reklama

W najbliższą sobotę odbędzie się ostatni pojedynek eliminacyjny Party Challenge by Desperados. Tym razem o wejście do Wielkiego Finału walczyć będą przedstawiciele krakowskiej sceny klubowej.

Party Challenge by Desperados to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Zasady są proste. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli sceny klubowej tych miast spotyka się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru muszą rozkręcić imprezę – każdy na swój unikalny sposób. Za nami zacięte imprezowe pojedynki, które stoczyli reprezentanci warszawskiej, trójmiejskiej i poznańskiej sceny klubowej. Już wiadomo, że w Wielkim Finale na pewno spotkają się Flirtini, Mewa Towarzyska oraz Szpadyzor Records.
Kto wygra ostatnią bitwę i dołączy do mistrzowskiego składu? Przekonamy się już w sobotę.
Bitwa na imprezową moc
Uczestników tego pojedynku krakowskim imprezowiczom przedstawiać nie trzeba. Klub Prozak 2.0 to reaktywacja kultowego krakowskiego klubu Prozak. Miejsce w samym sercu Krakowa, stworzone przez ludzi z pasją. Trzy poziomy zabytkowej kamienicy niemal codziennie wypełniają elektroniczne dźwięki serwowane przez topowych polskich i światowych DJ’ów. Na setkach imprez gościli tu m.in. Apparat, Dixon, John Digweed, Brodinski, Miss Kittin, AME, Michael Mayer, Rodhad, Marcel Dettmann, Robag Wruhme, Vitalic, Kollektiv Turmstrasse, Recondite i wielu innych.
Po drugiej stronie sceny Party Challenge by Desperados staną twórcy najlepszego krakowskiego imprezowego cyklu – WIADOMO. Pikanterii temu starciu dodaje fakt, że inkubatorem działań WIADOMO był właśnie klub Prozak 2.0. Spektakularne imprezy i liczne kolaboracje z takimi twórcami, jak: Misbhv, Pigeon Promotions, Flirtini czy 3AM BOYZ oraz najlepszymi didżejami młodego pokolenia, jak Zeppy Zep, Laydj, Spisek Jednego sprawiły, że dziś WIADOMO to marka znana z klubów w całej Polsce.
Zostań imprezowym sędzią Party Challenge by Desperados
Tym, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, że polska scena imprezowa w niczym nie ustępuje Londynowi czy Berlinowi, Party Challenge by Desperados udowadnia, że tak właśnie jest. Efektowne kluby, undergroundowe miejscówki, balans popularnych i alternatywnych brzmień są dowodem na to, że w ciągu ostatnich kilku lat w sztuce imprezowania osiągnęliśmy spektakularny wręcz postęp. A Kraków niewątpliwie walczyć może o miano imprezowej stolicy Polski.
Muzyka, wizualizacje, kreatywna oprawa i energia – tym uczestnicy bitwy muszą przekonać do siebie imprezowiczów i zawalczyć o ich głosy. Bo to właśnie wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, są sędziami pojedynków i to oni zdecydują kto wygra eliminacje, dostanie się do Wielkiego Finału i kto zostanie pierwszym Mistrzem Polski Twórców Imprez.
Na profilu Desperadosa na Facebooku trwają konkursy, w których walczyć można o zaproszenia na Party Challenge by Desperados. Liczba wejściówek jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć.
Szczegóły wydarzenia na party.desperados.com oraz facebook.com/Desperados
Artykuł sponsorowany
Źródło: materiały prasowe