Pariah przerywa milczenie i wyda nowy materiał

Fot. NME.com
News
Pariah - porcja gorącego i gęstego techno

Brytyjski producent Pariah wyda w czerwcu nową EP-kę. Czego możemy się po niej spodziewać?

Pariah – porcja gorącego i gęstego techno

Pariah przerywa milczenie, aby dostarczyć Caterpillar – trzy klubowe utwory najwyższej klasy zamknięte w formacie EP-ki. Słynny współzałożyciel wytwórni Voam wypuści nowy materiał w przyszłym miesiącu, a dokładnie 17 czerwca. Wydawnictwo można już zamawiać w preorderze na Bandcampie.

Już teraz można posłuchać utworu przewodniego Caterpillar. Podziękowania dla wszystkich, którzy grali i wspierali nasze utwory przez ostatnie kilka miesięcy – dobrze jest mieć znowu klubową płytę

– napisał w mediach społecznościowych Pariah

Nagrania tytułowego zanurzonego w gorącym i gęstym techno-sosie z nadchodzącej EP-ki możecie posłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niedefiniowalny styl

EP-ka ukaże się nakładem labelu Voam, założonego przez Pariaha i Blawana. Jet to wytwórnia, w której w ostatnich latach stale wydawane są utwory takich artystów, jak: SSTROM, Piska Power i Karenn (duet muzyczny założony przez Pariaha). Ostatnie wydawnictwo sygnowane przez Pariaha ukazało się w 2018 roku. Była to  dziewięcioutworowa płyta Here From Where We Are. Ukazała się ona dzięki wytwórni Houndstooth i zdobyła ogromne uznanie oraz wyznaczyła niedefiniowalny styl brytyjskiego producenta.

Pariah – Caterpillar – lista utworów

a1: Caterpillar
b1: Frogspawn
b2: One On One

Pariah Caterpillar
Fot. Okładka płyty Caterpillar

Arthur Cayzer – wyjątkowy producencki talent

Arthur Cayzer, tworzący i występujący pod pseudonimem Pariah, to artysta wszechstronny i nieprzewidywalny. O tym, że posiada wyjątkowy producencki talent, wielu fanów muzyki klubowej przekonało się już z jego debiutanckiego wydawnictwa, które ukazało się w uznanym R&S Records. Ówczesne produkcje spod ręki Arthura były zdecydowanie bliższe stylistyce brytyjskim brzmieniom elektroniki, ale jego styl na przestrzeni czasu mocno ewoluował. Od kilku lat, razem z Blawanem, współtworzy projekt Karenn.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →