Parallel Festival 2023 – butikowy techno rytuał pod Pirenejami

via facebook.com/parallelfestival
News
Parallel

Hiszpański Parallel Festival, znany szerzej wśród wielbicieli kameralnych festiwali, odkrywa pierwsze karty tegorocznej edycji. Sprawdź szczegóły.

Parallel – atmosferyczne techno w hiszpańskich górach

Jeden z najpiękniejszych, kameralnych festiwali w Europie pojawi się w tym roku w nowej lokalizacji. Nowy dom dla Parallel nazywa się Port del Comte i położony jest w przepięknych górach, niecałe dwie godziny drogi od Barcelony. Festiwal trwa od 1 do 3 września, z możliwością pobytu i odpoczynku do poniedziałku. Z Barcelony prowadzony będzie transport wahadłowy na teren festiwalu. Przestrzeń, w której odbywa się Parallel, zachwyca, gdyż znajduje się w samym sercu gór, dzięki czemu można nacieszyć się nieskazitelnie czystym powietrzem oraz sprzyjającą letnią aurą pogodową.

Potwierdziła się reguła, że im bardziej jest coś niedostępne i ukryte, tym bardziej jest wyjątkowe. Być może wzorem innych małych festiwali Parallel trafił do określonej grupy. I dzięki temu w tym kulturowym i narodowościowym tyglu poznaliśmy ludzi mających wspólny mianownik – pasję do natury i muzyki. 

– relacja Muno.pl z Parallel Festival 2016
Parallel Festival
via facebook.com/parallelfestival

Parallel cechuje wybitny program artystyczny skupiony wokół atmosferycznego techno. Właśnie poznaliśmy pierwszą odsłonę starannie wyselekcjonowanych artystów. Na Parallel Festival 2023 wystąpi Ario, Christina Chatfield – Live, Katatonic Silentio, Laura BCR, natural/electronic.system., Pontiac Streator – Live oraz SYNC. – Live (Peter Van Hoesen & Atom TM).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Festiwale z naszych mokrych snów. Tam chcielibyśmy pojechać w przyszłym roku

Festiwal wiernie hołdują zasadzie muzycznej spójności – na Parallel jest tylko jedna scena, na której wystąpią wszyscy artyści podczas 3-dniowego festiwalu. Organizatorzy zapewniają dodatkowo odpłatny transport z i do Barcelony, pod same stopy gór i teren festiwalu. W celu zapewnienia komfortu, ilość karnetów jest mocno limitowana. Pula biletów opiewa na około 1000 sztuk. Oprócz wejścia na teren festiwalu można również zaopatrzyć się w rezerwacje w przygotowanym wcześniej namiocie. Szczegóły oraz bilety znajdziemy na stronie wydarzenia.

Jak się okazało, festiwal stworzył też swoiste możliwości aktywności fizycznej, bo dla spragnionych górskich wycieczek nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych prowadzących do pobliskich miejscowości. A branie prysznica w lodowatej wodzie również sprzyjało naturalnemu zahartowaniu ciała i umysłu, zwłaszcza tym osobom, które poprzedni wieczór spędziły przy suto zastawionym stoliku turystycznym. Do tych wszystkich przyrodniczych i pozytywnych aspektów festiwalu koniecznie trzeba wrzucić doskonale przygotowany soundsystem wspomnianej już marki Funktion-One.

– relacja Muno.pl z Parallel Festival 2016

Paral·lel Festival 2022 Official After MoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →