Panorama Night z Steffi i Virginią – ZAMÓW BILETY!

2 269
Wydarzenie
Panorama Night z Steffi i Virginią – ZAMÓW BILETY!

Na imprezie w warszawskim klubie 1500m2 sygnowanej kultową marką Panorama Bar zagrają dwie niezwykłe artystki - Steffi i Virginia. Bilety do nabycia na Muno.pl i Biletomat.pl.

Dwie kobiety – dwie wiodące postaci współczesnej berlińskiej sceny z ponad dekadą doświadczeń w popularyzacji i tworzeniu undergroundowych imprez. Dwie przyjaciółki i dwie wspólniczki, których losy splotły się nie przez przypadek pod jednym szyldem – Panorama Bar.
Przez ostatnie lata Steffi dała poznać się nie tylko jako rezydentka Panorama Bar, ale też jako jedna z gwiazd Ostgut Ton, wydając długo oczekiwaną składankę „Panorama Bar V”, właścicielka świetnego labelu Dolly oraz jedna trzecia trio 3rd Side.
Steffi
Virginię znamy z żywiołowych setów, w których oprócz znakomitej selekcji często i spontanicznie prezentuje się jako wokalista, a jej głos można usłyszeć między innymi na debiutanckiej płycie Steffi „Yours & Mine”.
Steffi i Virginia już 7 lutego zagrają razem w 1500m2 do wynajęcia. Bilety możecie oczywiście zamawiać za pośrednictwem naszej strony oraz Biletomat.pl.