Pan-Pot zagrają w poznańskim SQ – BILETY!

3 875
Wydarzenie
Pan-Pot zagrają w poznańskim SQ – BILETY!

Jeden z najgorętszych obecnie duetów na scenie muzyki elektronicznej - Pan-Pot, wystąpi 4 listopada w poznańskim klubie SQ. Oprócz gwiazdy wieczoru swój set zaprezentuje również Marcin Czubala!

Po Wolf Lamb, Soul Clap, Kollektiv Turmstrasse oraz Guy Gerber przyszedł czas na piatą odsłonę serii imprez organizowanych przez poznański klub SQ pod nazwą Decadence! Tym razem w stolicy Wielkopolski gościć będziemy dwie gwiazdy niemieckiej wytwórni Mobilee!

Pierwszą z nich jest duet Pan-Pot czyli Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix. Panowie znani są ze swoich surowych i minimalistycznych produkcji, a najlepszym tego przykładem są takie hity jak: „Confronted”, „Captain my captain”, „Charly”, „Face to face” czy też „Crank”. Na swoim koncie Pan-Pot mają także album zatytułowany „Pan-O-Rama”, który ukazał się nakładem Mobilee Records w 2007 roku.

Ten rok był niezwykle pracowity dla Pan-Pot, duet gościł bowiem w najbardziej znanych klubach, na najwiekszych festiwalach, w tym na płockim Audioriver oraz na Ibizie podczas cyklu ‚Cocoon Heroes’ organizowanego przez samego Svena Vatha! Na końcu newsa znajdziecie krótki filmik z występu Pan-Pot w klubie Amnesia, będący równocześnie zapowiedzią dokumentu o minionym tournee duetu, który będzie częścią projektu „Back to Back Vol. 6” dla Mobilee Records!

Drugim reprezentantem niemieckiej wytwórni będzie nasz rodak Marcin Czubala, który związany jest z Mobilee już od dawna. To właśnie jej nakładem ukazał się album „Chronicles Of Never” oraz „Back To Back Vol. 5”. Polecamy Wam też przesłuchanie ostatniego Muno.pl Podcast, którego autorem jest właśnie Marcin 🙂


Muno Podcast 33 – Marcin Czubala by muno.fm