Pan-Pot powracają do Poznania – BILETY!

5 272
Wydarzenie
Pan-Pot powracają do Poznania – BILETY!

Niezniszczalny, charyzmatyczny i bezkompromisowy duet Pan-Pot ponownie zagra w poznańskim klubie SQ w ramach cyklu imprez Decadence!

Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix to świetni dje i producenci związani ze znaną berlińską wytwórnią Mobilee, dla której wydali szereg znakomitych EPek oraz ciepło przyjęty album „Pan-O-Rama”.

Każdy kto choć raz słyszał Pan-Pot na żywo dokładnie wie czego spodziewać się 5 kwietnia w klubie SQ. Tylko ten duet jest w stanie reanimować tłumy, gdy przypada mu zamykać festiwal, jak 2 lata temu na Audioriver. Wystarczyło kilkach pierwszych utworów, by wychodzący zawrócili i skierowali swe kroki na dancefloor, a zmęczeni obudzili się i ruszyli na kilkugodzinną ucztę wieńczącą event. Oni również są w stanie rozpalić do czerwoności parkiety klubowe, tak ja uczynili to w trakcie 5. odsłony cyklu Decadence.

Oprócz Pan-Pot w poznańskim klubie SQ usłyszymy również Marcina Czubalę oraz reprezentanta Muno.pl – Juniore. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

05.04 – DECADENCE 10 PRES. PAN-POT X MARCIN CZUBALA

Miejsce: SQ klub – Poznań

DECADENCE 5 w. Pan-Pot & Marcin Czubala | SQ klub from SQklub on Vimeo.