Pachanga Boys powracają do Warszawy – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Po niesamowitym występie tego lata w Plażowej, Pachanga Boys ponownie przyjadą do stolicy. 10 października Superpitcher i Rebolledo zagrają w industrialnej przestrzeni klubu 1500m2.

Rebolledo pochodzi z Xalapy w Meksyku, Superpitcher z południowych Niemiec. Obaj wykonawcy poznali się dzięki wytwórni Kompakt, dla której jeden pracował, a drugi wydawał. Spotkanie tych dwóch różnych osobowości okazało się być przełomowym momentem ich życia. Jako Pachanga Boys założyli własną wytwórnię Hippie Dance i stworzyli swój unikatowy styl grania, opierający się na hipnotycznych i seksownych wokalach połączonych z energetyczną i emocjonującą linią melodyczną.
W 2012 roku ukazał się ich pierwszy album „We Are Really Sorry„, za który wcale nie muszą przepraszać, gdyż była to jedna z najciekawszych elektronicznych płyt tego roku. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna tanecznych i sensualnych brzmień, pomieszanych z muzycznymi eksperymentami.
Pachanga Boys zagrają w warszawskim klubie 1500m2 w najbliższy piątek, 10 października. Bilety na występ duetu możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →