Ozgur Can, Play Paul, Andrew K na Electronic Night @ Space Warszawa

News

Już 18nastego stycznia na dobry początek nowego roku odbędzie się pierwsza autorska impreza Fusion F w klubie Space w Warszawie. Nie zabraknie tu czołowych artystów światowej sceny klubowej takich jak: OZGUR CAN [Szwecja], PLAY PAUL [Francja] oraz ANDREW K [Grecja]


Mamy dla Was 10 WEJŚCIÓWEK na to wydarzenie

OZGUR CAN:
Ozgür Can przyszedł na świat w Sztokholmie w 1982 roku.Wychowywał się w muzycznej rodzinie, dlatego przez większość swojego życia otoczony był dźwiękami i brzmieniami wszelkiego rodzaju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Özgür przyciąga uwagę świata za sprawą produkcji i setów didżejskich, którymi Can szturmuje muzyczną społeczność. Z grajka dłubiącego przy dźwiękach w domowym zaciszu Özgür stał się jedną z największych nadziei sceny klubowej.
I to zarówno jako didżej, jak i producent.

Unikalny i wszechstronny styl Özgüra doceniła niejedna wytwórnia. Precinct, Electronic Elements, Lost Language, Plastica Red czy CPR to tylko niektóre z nich. Również tuzy muzyki elektronicznej jak Paul Oakenfold, Hernan Cattaneo, James Holden, Armin Van Buuren, Tiësto, Markus Schulz czy Max Graham to zagorzali fani Cana.

PLAY PAUL:
Play Paul to bez wątpienia jedna z najbardziej liczących się postaci w kręgach francuskiego electro. Świadczyć o tym może fakt, że jako jedyny, obok DJa Hella, ma prawo organizować imprezy pod tytułem Gigolo Exclusive. Jego utwory to energetyczna mieszanka disco, synth popu i electroclashu. Wszystko to podane w specyficzny, koncertowy sposób powoduje, że mało kto stoi na jego koncertach.

Zresztą trudno się dziwić, bowiem swą muzyczną przygodę zaczynał jako perkusista w kilku kapelach trash-rockowych, a i wzorce czysto klubowe mógł czerpać ze swojego brata, czyli Guy-Manueal De Homem-Christo z duetu Daft Punk.

ANDREW K:
Urodzony w Salonikach zaczął swoja karierę mimo bardzo młodego wieku jako asystent agencji Underground Lesson. W 2004 roku Andrew znalazł się w pierwszej 10tce nowych talentów w zawodach Global Dj prowadzonej przez Marksa Schulza. Produkcje młodego artysty trafiły do największych wytwórni takich jak: Global Underground, Babylon, Armada czy Wallop. Jego utwory były supportowane przez: Sashe, Digweeda, James Zabiele, Mashtronic czy Hernana Cattaneo.

Main stage:
OZGUR CAN [Armada / Dumb Recordings / Organized Nature / Craft Music]
PLAY PAUL [Gigolo Rec / Kitsune / Defected / Craft Music ]
ANDREW K [Pure Substance / Underground Lesson / Vise Versa / Global Underground]
FUSION F [Triptik Records / Vise Versa]

18.01.2008 (Friday)
Start 22:00 | Enter 30 pln
Space Club | Ul. Kolejowa 37/39
MySpace Space Club

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →