Simon Mattson bezkonkurencyjnym remikserem!

News

Warszawski producent Simon Mattson zwyciężył w konkursie na remix utworu Oxia - 'Harmonie', zorganizowanym przez sklep Beatport i wytwórnię InFine.

Simon Mattson wyszedł z założenia, że dobrych rzeczy nie należy poprawiać na siłę i w swoim remiksie ograniczył się do kosmetycznych zmian w stosunku do oryginału. Numer ’Harmonie’ w jego interpretacji zyskał na deepowym klimacie, co spodobało się zarówno głosującym słuchaczom, jak i jury.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„WOW” – wlasnie tak zareagowałem na wieść o wygranej 🙂

Zdecydowałem się wziąć udział w konkursie, gdyż Oxia to jeden z moich ulubionych producentów, a InFine Records to porządna wytwórnia posiadająca wydania takich tuzów jak Carl Craig, Agoria, Miss Kittin czy Seth Troxler. Wygrana jest dla mnie o tyle ważna, gdyż bardzo potrzebowalem motywacyjnego kopniaka po chwilowym przestoju w studiu. Fakt, że o zwycięstwie dowiedziałem się już po kilku dniach po rozpoczeciu sędziowania odbieram za mega komplement…

Cieszę się niezmiernie i bardzo dziękuję za support wszystkim tym, którzy trzymali kciuki!

Simon Mattson

Simon nie jest nowicjuszem w branży, gdyż jego wcześniejsze produkcje i remiksy ukazywały się na tak cenionych labelach jak Defected, Strictly Rhythm, Lo:Rise i Rebirth.

Serdecznie gratulujemy Simonowi i mamy nadzieję, iż zwycięstwo okaże się wystarczającym motywatorem i już wkrótce doczekamy się kolejnych, świetnych produkcji jego autorstwa! 🙂

Przypominamy, że kilka dni temu pisaliśmy o zwycięzkim remixie Superluminal utworu Jazzanova! Wygląda na to, że nasi rodzimi producenci coraz częściej doceniani są przez wielkie nazwiska muzyki elektronicznej.

POSŁUCHAJ: OXIA – HARMONIE (SIMON MATTSON REMIX)

WERSJA ORYGINALNA:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →