Outlook Festival wprowadza zasadę „zapłać za karnet tyle, ile możesz”

Fot. Outlookfestival.com
News
Outlook Festival: bilety co łaska

Outlook Festival poinformował, że program sprzedaży wejściówek „pay-what-you-can ticket” jest już dostępny.

Outlook Festival: bilety co łaska

Debiutancki brytyjski festiwal Outlook ogłosił właśnie odważną decyzję. Publiczność może kupować bilety na imprezę w programie zniżkowym „pay-what-you-can”.

Jako niezależni promotorzy również odczuwamy wpływ wyzwań ekonomicznych, jakie przed nami stoją, ale wierzymy, że zapewnienie, iż nasza publiczność nadal może się spotkać i świętować muzykę, która jest naszą pasją, jest po prostu kluczowe.

– czytamy w oświadczeniu organizatorów wydarzenia

Organizatorzy dodają też, że w obecnej sytuacji, jaką jest wysoka inflacja w UK, zdają sobie sprawę, że niektórzy nie mogą sobie pozwolić na zakup pełnopłatnych biletów na festiwal, dlatego chcą im w tym pomóc.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co ciekawe, system zniżek będzie obowiązywać nie tylko na festiwalu w Wielkiej Brytanii, ale również w Chorwacji, gdzie odbywać będzie się specjalna edycja Outlook Festival na Starym Kontynencie.

Outlook Festival
Fot. Outlookfestival.com

Wiara i zaufanie

Sam festiwal potrwa od 30 czerwca do 3 lipca. Zespół Outlook ma nadzieję, że ich publiczność przyjmie tę ofertę w dobrej wierze. Wiara i zaufanie, jakim organizatorzy eventu obdarzają festiwalowiczów, robią wrażenie. W Polsce podobnych działań jeszcze nie widzieliśmy, więc ciężko ocenić, jakby sprawdziły się one w naszych krajowych warunkach.

W tym roku wzrost kosztów życia sprawia, że uczestnictwo w wydarzeniach staje się wyzwaniem dla wielu osób, a wraz z rozpoczęciem inauguracyjnego roku naszego pierwszego wydarzenia w Wielkiej Brytanii, goszczenie całej naszej społeczności jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

– napisała ekipa Outlooka w oświadczeniu udostępnionym na Instagramie

Inauguracyjna edycja Outlook będzie gościć w Cholmondeley Castle w przyszłym miesiącu takie gwiazdy jak: Kode9, SHERELLE, Congo Natty, Yung Singh, Scratchclart, NAINA, Ben UFO, Anz. Line-up Outlook’s Origins w The Garden Resort (edycja chorwacka) nie jest jeszcze znany.

Więcej informacji w sprawie biletów „pay-what-you-can ticket” znajdziecie w formularzu zgłoszeniowym Outlooka pod tym linkiem. Pełne oświadczenie organizatorów w tej kwestii możecie zaś przeczytać poniżej.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →