Chorwacki basstion czyli Outlook Festival

Wydarzenie

Od kilku lat półwysep Istria w Chorwacji ugina się pod ciężarem bassu dochodzącego z opuszczonego fortu. Sprawdź, co niezwykłego dzieje się tam letnią porą.

Od kilku lat półwysep Istria w Chorwacji zamienia się w letnią stolicę muzyki basowej. Wszystko to za sprawą festiwalu Outlook. Śmietanka producentów i dj’ów spotyka się wraz z fanami tego typu brzmień by przez kilka dni bawić się w rytm doskonałej muzyki.

Opuszczony fort w miejscowości Pula co wieczór przeżywa najazd ciężkiej artylerii połamanych beatów a jego fundamenty drżą od niskich subbasów. Wewnątrz fortyfikacji znajduje się kilka scen, w tym jedna pod ziemią. W ciągu dnia imprezy przenoszą się na plażę oraz na statki, na których kapitanem jest dubstep, sternikiem uk funky a nawigatorem uk garage. Na festiwalu nie brakuje również reggae, hip hopu, techno a także innych gatunków muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chorwackie słońce, zimne napoje o różnej mocy, przyjazna atmosfera i muzyka. Do tego skład, którym spokojnie można zapełnić kilka solidnych festiwali w ciągu sezonu.

Na oficjalnej stronie festiwalu został właśnie ogłoszony line-up na tegoroczną edycję, która to odbędzie się w pierwszych czterech dniach września. Artyści, by wymienić tylko kilku to między innymi Hudson Mohawke, Girl Unit, Ikonika, Skream a także Kode 9 & Space Ape, Ramadanman oraz zwycięzca podsumowania 2010 na kompilację roku Muno.pl – Shackleton.

Bilety na to wydarzenie kosztują ok 135 funtów. Można je nabyć tu.

Mało? Pełna lista artystów, szczegóły dotyczące festiwalu oraz informacje o biletach na stronie :
http://www.outlookfestival.com/Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →