Oscar Mulero i jego 'Grey Fades to Green’

Zapowiedzi

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się album hiszpańskiej gwiazdy sceny Techno - Oscara Mulero. Słuchamy 'Grey Fades to Green' już teraz!

Aż trudno uwierzyć, że ’The Grey and The Green’ będzie dopiero pierwszy albumem w dorobku muzycznym Oscara Mulero, choć artysta ma już na swoim koncie dwie płyty długogrające wydane pod pseudonimem Trolley Route. Jednak to właśnie utwory ukazujące się pod prawdziwym nazwiskiem przyniosły Hiszpanowi nawiększy rozgłos.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Działający na scenie muzyki elektronicznej od 1988 roku 'Techno Torreador’, zasłynął głównie dzięki produkcjom wydawanym m.in. dla Tresor Records oraz na założonych przez siebie wytwórniach Warm Up Recordings i Pole Recordings. Oscar Mulero to jeden z tych artystów, który nigdy nie uległ nowym trendom, wierny swoim ideałom muzycznym, od samego początku swojej kariery tworzy niezwykle surową i szybką odmianę Techno.

Album 'The Grey and The Green’ został podzielony na swie części – 'The Grey’ oraz ’The Green’. Pierwsza z nich to zbiór charakterystycznych parkietowych sztosów, z kolei druga, nieco spokojniejsza i wolniejsza sprawdzi się nie tylko w klubie, lecz także w domowym zaciszu.

Całość albumu możecie odsłuchać już teraz na oficjalnej stronie Soundcloud Oscara Mulero.

Oscar Mulero – Grey Fades to Green [Warm Up Recordings]

Data wydania: 28.02.2011

Tracklista:

01. Taken to the wrong way
02. Same shoes different streets
03. Seleccion natural
04. Road to pleasure
05. 46 (re-work)
06. Repeater
07. Dreams of happiness
08. After all
09. The darker days
10. Last regrets
11. Grey fades to green
12. Silent air

 


Oscar Mulero – Grey Fades to Green (Part 1: The Grey) by Oscar Mulero

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →