Eksperymenty muzyczne przy świetle i w ciemności – zobacz program OSA Festival w Sopocie

Wydarzenie

W dniach 22-24 września w Sopocie odbędzie się siódma edycja festiwalu Open Source Art. Wystąpią m.in. SHXCXCHCXSH, Roly Porter i Gábor Lázár.

Oświecenia nie doznajemy gdy badamy światło, lecz gdy uświadamiamy sobie istnienie ciemności” – C.G.Jung. Ten cytat zainspirował organizatorów Open Source Art Festival i stał się myślą przewodnią programu 7. edycji, który ma na celu prezentację najciekawszych projektów audiowizualnych oraz instalacji artystycznych. Przestrzeń Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie jest doskonałym miejscem do kontemplacji źródłowych dźwięków zaroszonych artystów.
Dodatkowo ramach 7. edycji w Teatrze na Plaży pojawi się Art Installation02 – wielowymiarowa instalacja multimedialna Rainera Kohlbergera w formie wieloekranowej projekcji i kwadrofonicznej konstrukcji dźwiękowej. Wszystkie wydarzenia projektu stanowią program o najpełniejszym, wieloaspektowym spojrzeniu na wizualność / światło / ciemność oraz możliwości ich użycia.
Open Source Art Festival 2017 to międzynarodowy, trzydniowy festiwal muzyki elektronicznej i eksperymentalnej. Dzięki występom międzynarodowych artystów, OSA Festival po 6 edycjach stał się rozpoznawalny na mapie najważniejszych wydarzeń w Europie i przyciąga co roku coraz większe grono miłośników muzyki eksperymentalnej i znawców sztuki współczesnej oraz ruchomego obrazu z całej Europy.

Program Open Source Art Festival 2017

22.09.2017 / piątek
21:00 Julien Bayle
22:00 Joshua Sabin
23:00 SHXCXCHCXSH + PEDRO MAIA
23.09.2017 / sobota
21:00 Myriam Bleau
22:00 Yves De Mey
23:00 Roly Porter + MFO
24.09.2017 / niedziela
20:00 Gábor Lázár
21:00 Caterina Barbieri
Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →