Pierwsze wieści o Up To Date Festival! BILETY!

Wydarzenie

Po pierwsze zmiana nazwy, po drugie ogłaszamy potwierdzonych już artystów, po trzecie zdradzamy ceny biletów. I po czwarte wreszcie - gorąco polecamy Original Source Up To Date Festival!

Muno.pl od pierwszej edycji mocno wspiera białostocki festiwal Up To Date. Nie inaczej będzie i tym razem – objęliśmy bowiem z przyjemnością patronat nad trzecią edycją tego wyjątkowego wydarzenia! Co wydarzy się 21 i 22 września w Białymstoku? Poznajcie pierwsze nazwiska! Będziemy również sprzedawać bilety na to wydarzenie – I PULA w bardzo atrakcyjnej cenie i ograniczonej ilości startuje już dzisiaj!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa nazwa Białystok Up To Date to Original Source Up To Date

Zaskoczeni nową nazwą? Między innymi dzięki niej finał tegorocznej edycji festiwalu zapowiada się niezwykle ciekawie. Do grona partnerów dołączył nowy sponsor. Original Source Up To Date będzie więc wydarzeniem, które dostarczy wielu artystycznych wrażeń.

Original Source Up To Date to elektronika i hip-hop na najwyższym poziomie. Muzycznym spotkaniom bez granic towarzyszy dialog muzycznych kultur bez uprzedzeń.

21-22 września po raz trzeci zapraszamy do Białegostoku. W kompleksie surowych magazynów wojskowych przy ulicy Węglowej zagoszczą nowe, niepospolite nurty muzyczne w stosownym towarzystwie klasycznych brzmień.

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszą połowę line upu. Zamkniemy go ogłoszeniem w drugiej połowie czerwca. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, wprowadzamy do sprzedaży limitowaną (500 sztuk) pulę karnetów w promocyjnej cenie 39zł!

Zagrają:

DOPPLEREFFEKT LIVE! – (Rephlex, Gigolo) – Monachium, Niemcy

LUKE SLATER / PLANETARY ASSAULT SYSTEMS – (Mote Evolver, Ostgut Ton) – Londyn, UK

VAKULA – (Shevchenko, Archipel) – Konotop, Ukraina

HADAMARD LIVE! (Transient Force, Semantica, Bunker) – Amsterdam, Holandia

SHIFTED – (Avian, Mote-Evolver) – Londyn, UK

KETTEL – (Sending Orbs, Planet Mu) – Groeningen, Holandia

ONRA (All City Records) – Paryż, Francja

FISZ EMADE / TWORZYWO SZTUCZNE
DEX:SFX (Faith SFX & DJ Angelo) – Londyn, UK
PIXELORD (Hyperboloid Records) – Moskwa, Rosja
DJ SCOTCH EGG (Load Records) – Berlin / Japonia
TEN TYP MES

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →