Original Source Up To Date ogłasza datę i pierwszych artystów

Wydarzenie

W tym roku odbędzie się 5. edycja nierutynowego, białostockiego festiwalu Original Source Up To Date. Festiwal muzyki i sztuk wizualnych odbędzie się w dniach 19-20 września.

Original Source Up To Date to platforma łącząca muzykę i inne dziedziny sztuki. Na festiwalu, który odbędzie się w przedostatni weekend września, można zaczerpnąć elektronicznych brzmień i hip-hopowych beatów. Organizatorzy stawiają opór tandecie i banalności dzięki zaprezentowaniu przeróżnych, twórczych aktywności.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piąta edycja niesie ze sobą parę niespodzianek: scena Stan Skupienia przenosi się do partnerującej Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki. To tam odbędzie się inauguracja festiwalu, po której festiwal przeniesie się do stałego punktu: Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa.

Na czterech scenach zagra przez dwie długie noce ponad 50 artystów. Dzisiaj organizatorzy ogłosili pierwsze nazwiska: The Doppelgangaz, D.J. Detweiler (Flutedrop live), Robert Hood pres. Floorplan live i bvdub & OiFP Orchestra live.

19-20.09.2014 | ORIGINAL SOURCE UP TO DATE | BIAŁYSTOK

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →