Letni relaks przy wolnych dźwiękach. Oriental Lake zaprasza nad Jezioro Starogrodzkie

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Oriental Lake

Fani orientalnych akcentów łączcie się. Już szesnastego lipca będziecie mieli okazję do wejścia w świata, gdzie prym wiodą łono natury i spokojniejsza muzyka, a dobra infrastruktura stwarza idealną przestrzeń do letniego relaksu. Poznajcie Oriental Lake i ich magiczny świat.

Oriental Lake. Urokliwy teren

To już czwarta edycja wydarzenia organizowanego nad na terenie Ośrodka Wypoczynkowego nad Jeziorem Starogrodzkim, w malowniczym otoczeniu Doliny Dolnej Wisły, nad samą krawędzią Wysoczyzny Chełmińskiej, w województwie kujawsko-pomorskim. Oriental Lake to event skierowany do miłośników muzyki downtempo, afro-house, tribal-house, deep-house coriental, kochających bliskość natury i urokliwe widoki. Wyłącznie polscy artyści oraz „część dzienna” stanowią nieodłączne elementy tego urokliwego miejsca.

Odpowiedzialni za oprawę wizualną oraz autorski projekt sceny Tom Skof & Mike Ortalion z Pomelo art przygotowali w tym roku kolejną zaskakującą (trzymaną w tajemnicy) dekorację. Na pierwszej edycji scena przyozdobiona była animowanym kotem, na drugiej sową, a na trzeciej mandalami i geometrycznymi obiektami. Jak będzie w tym roku? Zapewne nie mniej pięknie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oriental Lake
Fot. Bartek Marchlewski

Orielntal Lake. Bogata część dzienna

Relaks przy dźwiękach muzyki Kapoora, Deaf Can Dance, Vidno, Sassafras Tree, maryo, Simy, Ane, Patryckiego, Foolish Swami nie mógłby się odbyć bez bardzo ważnej dla organizatorów części dziennej imprezy. Parę dni temu, zgodnie z obietnicą, poznaliśmy szczegółowy opis pozamuzycznych atrakcji, w których każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział:

  • Sztuka na winylu – warsztaty malowania płyt winylowych (Ekoledzy)
  • Wianki i pióropusze – warsztaty DIY (Ekoledzy)
  • Warsztaty zielarskie z Anną Typiak (tworzenie eterycznych kadzideł, podstawy tworzenia mieszanek ziołowych)
  • Warsztaty konopne z Przemkiem Matuszewskim (czerpanie papieru z konopii)
  • Wystawa rysunków i malarstwa „Środowisko Naturalne” – Magick Artlion Bukowski
  • Hand poke tattoo temple, świątynia tatuażu prymitywnego, hand poke, henna, jagua
  • Chakra Zu, TRANSGONG MEDICINA
  • Strefa Shisha (czynna również wieczorem)
Oriental Lake
Fot. Bartek Marchlewski

W trakcie Oriental Lake będzie można odwiedzić stoiska z zaczarowanymi kamykami, naturalnymi kosmetykami i rękodziełami w postaci ręcznie robionej ceramiki, łapaczy snów, biżuterii, topów robionych na szydełku, toreb, maskotek, nerek i kosmetyczek. Teren wyposażony będzie w pole namiotowe oraz bazy noclegowe bezpośrednio w samym ośrodku. Do dziesiątego lipca lub wyczerpania puli obowiązuje trzecia pula biletów w cenie 50 zł. Od jedenastego lipca i w dniu wydarzenia cena ta wynosić będzie 70 zł.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →