Organizatorzy nielegalnego rave’u w Londynie ukarani bardzo wysoką karą finansową

News
Rave'y trwają w najlepsze 

Policja w Wielkiej Brytanii ma ręce pełne roboty. Wszystko przez plagę nielegalnych imprez, która wciąż zalewa Zjednoczone Królestwo. Ostatnia z nich będzie kosztowała niepokornych organizatorów aż 16 000 funtów.

Rave’y trwają w najlepsze

Ponad 20 osób zostało zatrzymanych i ukaranych grzywną za złamanie przepisów, dotyczących zakazu gromadzenia się w przestrzeniach zamkniętych. Nielegalny rave zorganizowany pod łukiem kolejowym we wschodnim Londynie, na którym pojawiło się ponad 100 osób, został rozbity przez policję w ostatni weekend.

Policja została wezwana na miejsce zdarzenia około 1:30 w sobotę przez lokalnych mieszkańców, którzy zauważyli imprezowiczów w okolicy Tidworth Road w Tower Hamlets, w pobliżu stacji Bow Road. Jak się miało okazać, prowizoryczna scena i bar, przy których gromadzili się ludzie nie mający na sobie maseczek i nie przestrzegający zasad dystansu społecznego, zostały zbudowane z drewnianych skrzyń. Przybycie funkcjonariuszy na nielegalny rave wywołało popłoch wśród bawiących się osób.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Uczestnicy imprezy rozproszyli się szybko, niektórzy opuścili miejsce zdarzenia niebezpiecznie przeskakując przez wysokie ogrodzenia

– czytamy w raporcie policyjnym.

Rave

Drogi rave

Policja ustaliła nazwiska osób odpowiedzialnych za zorganizowanie nielegalnej zabawy i ukarała je grzywną w wysokości  16 000 funtów. Na kolejnych 20 młodych ludzi została nałożona również grzywna w wysokości 800 funtów za złamanie zasad lockdownu.

To szalone, że ludzie nadal są gotowi łamać przepisy, pomimo bardzo wysokiej możliwości utraty zdrowia lub nawet życia

– skomentował sprawę Główny Inspektor Policji Pete Shaw.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →