Orbital z drum’n’bassowym remiksem kawałka Morcheeby

materiały prasowe
News
"Namaste" - drum'n'bassowe oblicze Morcheeby

Czołowy brytyjski zespół downtempo - Morcheeba, udostępnia zupełnie nowy remiks swojej piosenki Namaste, w którym łączą siły z legendarnym brytyjskim duetem elektronicznym Orbital. Jaki jest tego efekt? Posłuchajcie sami!

Crossover, którego potrzebowaliśmy

Rezultatem jest szalone i żywe podejście do oryginalnej wersji, która powoli narasta i uderza z kinowym uderzeniem. Od mrocznych arpeggio, syntezatorów i energetycznych bębnów, Orbital całkowicie zmienił tempo i estetykę na swój własny, niepowtarzalny sposób. Wokal Skye Edwards również zostaje odświeżony w niektórych momentach wraz z rozwojem utworu, zachowując jednocześnie muzykalność oryginału.

Sprawdź także: Dusky i Shanti Celeste z nowymi remiksami Orbital

Remiks Namaste jest następstwem premiery 10-utworowego albumu Morcheeba Blackest Blue w maju 2021 roku, wydanego niezależnie przez ich własną wytwórnię Fly Agaric Records. Nowy remiks Orbitala jest idealnym akompaniamentem i rozszerzeniem pełnometrażowego projektu, kontynuującym serię nowych remiksów, które mają się ukazać w 2022 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Morcheeba – Namaste (Orbital Remix)

Morcheeba – legenda downtempo

Morcheeba to angielski zespół elektroniczny założony w latach 90. przez wokalistkę Skye Edwards oraz braci Paula i Rossa Godfreyów. Obecnie są duetem po tym, jak Paul opuścił zespół w 2014 roku.

Przełomowy dla zespołu okazał się krążek Big Calm, który spotkał się z ogromnym uznaniem poza Wyspami Brytyjskimi i do dziś jest uznawany za jeden z najważniejszych albumów gatunku downtempo. Fenomen grupy trafił do Polski – na przełomie wieków mainstreamowe media często puszczały ich utwory, a producenci reklam z chęcią używali ich kawałków do spotów. Swego czasu bardzo popularny był utwór Let Me See, który do dziś jest jednym z największych przebojów zespołu.

Morcheeba – Let Me See

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →