Orbital – wielki powrót legendy

News

Po kilku latach przerwy, legendarny duet Orbital powraca z nowym albumem, którego premierę przewidziano na kwiecień 2012 roku! Pobierz utwór 'Never' za darmo!

Orbital to obok Underworld jeden z najważniejszych zespołów w muzyce elektronicznej. To oni wyznaczyli szlaki dla takich formacji jak Daft Punk czy The Chemical Brothers. Tworząc swoje własne niepowtarzalne brzmienie stali się inspiracją dla kilku pokoleń producentów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Orbital założyło dwóch braci – Phil i Paul Hartnoll. Swój pierwszy singiel zatytułowany „Chime” wydali w 1989 roku, który stał się niekwestionowanym hitem na Wyspach Brytyjskich. Na początku lat ’90, kiedy elektroniczna muzyka taneczna dopiero się formowała i oparta była głównie na singlach, Orbital z konsekwencją pionierów postanowili wydać album długogrający, który z braku tytułu zapisał się w historii jako „Green Album”. Obecnie duet ma na swoim koncie siedem płyt długogrających.

Wczoraj wieczorem za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebook.com, Orbital ogłosił wydanie nowego krążka. Jego premierę przewidziano dopiero na kwiecień 2012 roku. Jak na razie nieznane są szczegóły tego wydawnictwa. Aby zaspokoić ciekawość swoich fanów, Orbital dali wszystkim możliwość pobrania za darmo numeru „Never”, ktory znajdzie się na nowej płycie. Teledysk do utworu znajdziecie poniżej.


Never by ORBITAL

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →