Metronomy gwiazdami Orange Warsaw Festival

1 965
Wydarzenie

Formacja Metronomy dołącza do line-upu Orange Warsaw Festival, który w tym roku odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na warszawskim Służewcu.

Metronomy to trzyosobowy zespół z Wielkiej Brytanii, którego główną siłą napędową jest wokalista Joseph Mount. Na ich ostatnim albumie, „Love Letters”, muzycy próbują stworzyć nowe brzmienie w stary, sprawdzony sposób. Przeplatają elektroniczne i eksperymentalne dźwięki z tradycyjnymi metodami nagrywania. A to wszystko nie po to, żeby być „retro”, tylko aby pokazać dawne standardy jakości oraz stanąć w szeregu z najlepszymi.
Metronomy dołączają do line-upu Orange Warsaw Festival, który w tym roku odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na warszawskim Służewcu.

Orange Warsaw Festival 2015 – potwierdzeni artyści:

Muse, The Chemical Brothers, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Kadebostany, Parkway Drive, Sheppard, Incubus, Bastille, Paloma Faith, Kamp!, Papa Roach, Wolf Alice, Noel Gallagher’s High Flying Birds, Three Days Grace, Łąki Łan, Mark Ronson, Hey, Nosowska, Birth of Joy, K Bleax, Lari Lu, Co-Sovel, Coria, Carrion, Gooral, FKA twigs, Palma Violets, Kari, Baasch, Big Sean, Maria Peszek, Bokka, Molesta Ewenement, Metronomy