Operacja Zamek, czyli disco, funk i house w prawdziwej Warowni – BILETY

Eventpromo
Warownia Inwałd impreza Operacja Zamek, bilety

29 czerwca nie może zabraknąć Was w Warowni Inwałd. Jej mury wypełnią dźwięki muzyki tanecznej na pierwszej edycji imprezy "Operacja Zamek".

Warownia w Inwałdzie

W Inwałdzie na wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami, powstał gród średniowieczny, zajmujący teren 2500 m2. Przekraczając jego podwoje, cofamy się w czasie do XV wieku. Na co dzień czeka nas tam masa historycznych atrakcji, ale 29 czerwca Warownia zupełnie zmieni swoje przeznaczenie.

Operacja Zamek

Tego dnia odbędzie się tam impreza Operacja Zamek. Warownia wypełni się dźwiękami takich gatunków muzycznych, jak disco, funk i house. Teren zostanie podzielony na kilka imprezowych stref.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Operacja Zamek Warownia Inwałd

Operacja Zamek – strefy

Dziedziniec – strefa, w której Twoje ciało będzie mogło doświadczyć niesamowitych tanecznych wibracji. Kolorowe wizualizacje pozwolą Ci oderwać myśli od szarej rzeczywistości, a najlepsi DJe zadbają o to, abyś nie mógł wyjść z muzycznego transu.

Euforia jakiej doznasz na Dziedzińcu może sprawić, że będziesz musiał zostać w domu na obserwacji przez kolejne kilka dni, więc lepiej szykuj urlop – zapowiadają organizatorzy.

Operacja Zamek – kto zagra, bilety

Na Dziedzińcu zagrają: Mike Streams, nuarr, Steam Bart i KoRECki.

Nie zabraknie też strefy chill and grill, gier imprezowych oraz oczywiście baru. To jedna z niewielu okazji, aby poimprezować w tej Warowni! Zaciekawiła Cię Operacja Zamek? Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →