Open’er odkrywa kolejne karty: MGMT KONKURS

Konkurs

Kolejnymi ogłoszonymi artystami Open'era 2014 są MGMT! Wystąpią 3 lipca na Open'er Stage. Na Muno.pl możecie zdobyć już teraz płytę zespołu!

Mimo, że największą sławę zyskali dzięki syntezatorowym hymnom „Kids”, „Electric Feel” i „Time To Pretend”, nie dali się zaszufladkować. Na Open’era przyjadą z nowym, imiennym, choć trzecim albumem.

KONKURS: Zdobądź najnowszą płytę MGMT

Ben Goldwasser i Andrew VanWyngarden założyli MGMT, wtedy jeszcze pod nazwą „the management”, w 2001 roku na uniwersytecie Wesleyan. Ich muzyka była trochę żartem, a trochę parodią lukrowanego popu, który we wczesnych latach dwutysięcznych królował na liście Billboardu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ich debiut „Oracular Spectacular” ukazało się na początku 2008 roku i od razu zaczął przynosić zespołowi rozgłos po obu stronach Atlantyku. Jak na ironię, „Oracular Spectacular” wspiął się na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboardu dla debiutujących zespołów i do dziś pozostaje jednym z najbardziej uhonorowanych popowych albumów 21 wieku.

Trzeci, imienny album (do zdobycia w naszym konkursie) zespół reklamuje jako „piosenki dla wszystkich, którzy czują się w codziennym życiu jak kosmici”. Płyta jest dowodem na to, że MGMT skutecznie uciekają ze wszystkich gatunkowych szufladek, a jej psychodeliczno-popowe brzmienie pozwoli słuchaczom „wsiąknąć i zapomnieć o upływie czasu”.

Takie same przeżycia – gwarantowane na Open’erze!

2-5.07.2014 | OPEN’ER FESTIVAL | GDYNIA

Potwierdzeni artyści Open’er 2014: MGMT, Phoenix, Pearl Jam, The Black Keys, Push T, Bokka

KONKURS: WYGRAJ PŁYTĘ MGMT

Mamy dla Was 5 egzemplarzy albumu MGMT- MGMT. Jak je zdobyć? Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB na początku artykułu) i odpowiesz na pytanie:

PYTANIE: Wymień nazwę drugiego albumu MGMT

Prawidłowe odpowiedzi przysyłajcie na adres [email protected], w treści wpisując swoje imię i nazwisko, nick na muno.pl oraz adres pocztowy.

Rozwiązanie konkursu nastąpi 21.01.2014 o godzinie 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →