Open’er odkrywa polską stronę line-upu

News

Do - już sporego - grona tegorocznych artystów Open'er Festival dołączają kolejni polscy artyści. Zobaczmy, kto zaprezentuje swoją definicję muzyki na sierpniowym wydarzeniu!

5 zespołów, których gatunki przechodzą od minimalistycznego drum’n’bassu aż po nostalgiczną elektronikę lat 80-tych. Nowa odsłona polskiego line-upu rysuje się następująco:

Fair Weather Friends

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ich festiwalowy debiut miał miejsce w roku 2012 na Young Talents Stage. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem, którego premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2014 roku. Jest to polska siła elektronicznego brzemienia.

Pablopavo i Ludziki

Openerowski weteran: występował wielokrotnie z zespołem Vavamuffin jak i z projektem Pablopavo i Ludziki. Najnowsza płyta „Polor” spotkała się z ogromnym uznaniem, zatem nie pozostaje nic innego niż poczekać do lipca i „densingować do piosenki miłosnej”.

Coldair

Ostatnie miesiące spędził na trasach koncertowych w Europie i USA. Tobiasz Biliński w nowej – już czwartej – płycie „Whose Blood” zostaje wierny loopom, gitarze i wokalowi.

Eric Shoves Them In His Pocket

Warszawskie trio debiutowało albumem „Walk It Off” jesienią 2013 roku. Ich zamysłem było śpiewanie smutnych piosenek, jednak serca chłopaków są zbyt radosne. Zbliżające się lato jest idealne na te melodie.
 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →