Sprawdź program Open Source Art Festival 2015 – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Po raz kolejny w Sopocie odbędzie się wyjątkowy festiwal, który skupia się na łączeniu obrazu, dźwięku i architektury. Sprawdź program wrześniowego Open Source Art!

Motywem przewodnim V edycji OSA Festival jest zagadnienie synchronizacji dźwięku i obrazu, architektury i przestrzeni oraz ich oddziaływania na człowieka, czyli w skrócie „SYNC”. Zaproszeni kompozytorzy zaprezentują szeroką gamę gatunków muzyki współczesnej, wymagającej i zaawansowanej, od ambientu, przez drone, noise, glitch, modern electro-acustic po eksperymenty badające właściwości dźwięku i obrazu oraz możliwości ich pełnej synchronizacji.

V edycja składa się z koncertów i cyklu pokazów multimedialnych, w których nadrzędną rolę gra dźwięk i obraz oraz ich symbiotyczne współistnienie. Organizatorzy zaprosili znakomitych artystów audiowizualnych i kompozytorów posługujących się rozległym wachlarzem dźwięków i tworzących wyjątkowe, zsynchronizowane audiowizualnie spektakle.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jednym z głównych punktów tegorocznego programu będzie występ projektu Lumisokea. Belgijsko-włoski duet, tworzony przez Koenraad Ecker i Andrea Taeggi skupia się na muzyce jednocześnie bardzo fizycznej i bogatej w fakturze. Przy użyciu różnych instrumentów akustycznych, jak również sprzętu analogowego tworzą mroczne i introspektywne wrażenia słuchowe.

Program festiwalu z podziałem na dni i godziny:

11.09.2015 piątek

21.00 Michela Pelusio – SpaceTime Helix (IT)
22.00 Lumisokea (B/IT)
23.00 Schnitt (FR/IT)
12.09.2015 sobota

21.00 Adam Frankiewicz (PL)
22.00 Szymon Kaliski (PL)
23.00 Alex Augier (FR)
13.09.2015 niedziela

20.00 Franck Vigroux (FR)
21.00 Herman Kolgen – SEISMIK (CA) (Na zdjęciu głównym)
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →