One Night In Sopot – baśń z jednej nocy

Eventpromo
sfinks700 one night in sopot

One Night In Sopot powraca! Dla wszystkich stęsknionych za imprezowym cyklem, mamy dobrą wiadomość. Delikatnie zmodyfikowana forma nie przeszkodzi Wam bawić się do białego rana, dlatego szykujcie się na prawdziwe szaleństwo. One Night In Sopot startuje już w najbliższą sobotę, 12 września.

One Night In Sopot – wyczekiwany comeback

Stali bywalcy słynnego Sfinksa z pewnością nie mogli się doczekać tego ogłoszenia. Przebieranie nogami z niecierpliwości opłaciło się, bo oto w sopockim klubie znowu zagoszczą imprezy pod hasłem ONIS. Event oczywiście odbędzie się w zgodzie z reżimem sanitarnym oraz szczególną ostrożnością. Bezpieczeństwo na One Night In Sopot stoi na równi z dobrą zabawą. Mimo tych obostrzeń, możemy spodziewać się imprezy na podobnym, wysokim poziomie. Pomimo obecnej sytuacji, nie zmieniła się staranność przygotowań, dbałość o detale oraz zaangażowanie w budowanie wyjątkowego klimatu ONIS.

Sfinks700

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

One Night (stand) In Sopot

Jeśli wylądujecie na jednej takiej imprezie, prawdopodobnie przyjedziecie na nią ponownie, nawet z drugiego końca Polski. Offowa atmosfera, undergroundowy klimat, piwniczne brzmienie, czyli po prostu elektroniczna alternatywa w swoim najlepszym wydaniu. One Night In Sopot to jednak nie tylko clubbing przy starannie wyselekcjonowanej muzyce – to również wydarzenie artystyczne, otwierające drzwi dla sztuki w nietypowej przestrzeni Sfinksa.

One Night In Sopot – jak wygląda MELINIARSKO DEWASTACYJNA POEZJA?

Nie ma wielu takich wydarzeń, które potrafią spójnie połączyć taneczną imprezę z wystawą sztuki. Dla One Night In Sopot to nie problem! Galeria artystyczna oraz otwarty bar to kombinacja, która sprawdza się idealnie. Podczas najbliższej edycji ONIS odbędzie się wystawa z serii Prezentacje Młodych, a przedstawione zostaną prace malarskie Dominiki Leśniak – wystawa nosi zaś interesujący tytuł MELINIARSKO DEWASTACYJNA POEZJA. Koniecznie zobaczcie, co się pod tym kryje.

Sfinks700

One Night In Sopot – znamy line-up sobotniej imprezy

Przygotujcie się, bo może być gorąco. Za konsoletą staną bowiem LuLu Malina, John Waiter oraz Luke Erb. Po takim składzie należy spodziewać się wprowadzenia tanecznego klimatu oraz chęci balowania aż do świtu. Sobotnia edycja One Night In Sopot z pewnością będzie jedną z tych niezapomnianych nocy. Nie zastanawiajcie się, tylko wpadajcie, czekamy na Was w klubie Sfinks700 w Sopocie!

LuLu Malina – Stardust 

One Night In Sopot, 12 września, Sfinks700 – bilety

One Night In Sopot rozpocznie się 12 września o 23:00. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →