Krótki przewodnik po Comeme – POSŁUCHAJ

News

Na początku grudnia w Katowicach wystąpi aż trzech artystów związanych z wytwórnią Comeme, której charakterystyczne brzmienie jest wynikiem łączenia tradycji muzyki latynoskiej z elektroniką. Posłuchajcie kilku najważniejszych utworów w dorobku oficyny.

Matias Aguayo, założyciel wytwórni Comeme, urodził sie i dorastał w stolicy Chile, lecz z początkiem lat 90. zdecydował się na wyjazd do Europy. Obecnie mieszka w niemieckiej Kolonii, jednak jego przywiązanie do muzycznych tradycji Ameryki Łacińskiej jest bardzo silne i bezpośrednio przekłada się na brzmienie muzyki z Comeme. Muzyka latynoska egzystuje tu na równych prawach z techno i industrialem, a postpunkowy brud jest równie ważny co plemienna rytmika.
3 grudnia w katowickim klubie Hipnoza odbędzie się impreza One Night In Comeme, na której zagra aż 3 artystów reprezentujących wytwórnię Matiasa Aguayo: Christian S, Borusiade i Philipp Gorbachev (na zdj.). Z tej okazji przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie do muzyki Comeme, by lepiej zrozumieć ich twórców podczas występów.

KRÓTKI PRZEWODNIK PO COMEME

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →