Olivia odchodzi ze Szpitalnej 1!

News

"Grałam praktycznie w każdy weekend jednocześnie pracując w klubie od poniedziałku do piątku. Dla niektórych praca promotora, bookera i didżeja wydaje się łatwa, ale uwierzcie mi nie jest" - przeczytaj pełne oświadczenie byłej booking menadżerki krakowskiego klubu.

Olivia, która od 3 lat pracowała jako booking menadżerka klubu Szpitalna 1 odejdzie w nowym roku ze swojego stanowiska. Krakowska djka i producentka chce skupić się bardziej na swojej karierze. Dzięki jej pracy Szpitalna 1 mogła poszczycić się jednym z najbardziej świeżych i niszowych programów w kraju. Liczymy, że jej następca utrzyma ten niezwykle wysoki poziom i życzymy Olivii wszystkiego dobrego! Sprawdźcie poniżej pełnej oświadczenie / list „pożegnalny”, który opublikowała w social mediach.

Drodzy przyjaciele, znajomi, promotorzy, didżeje!

Chciałabym wszystkich poinformować, że grudzień to ostatni mój miesiąc pracy w klubie Szpitalna 1. Jak większość z Was wie od prawie 3 lat byłam związana z klubem jako booking menadżer, było to dla mnie wspaniały czas. Pełen nowych wyzwań, dużo się nauczyłam, poznałam cudownych nowych przyjaciół, miałam szansę zaprosić do grania artystów których podziwiam. Niemniej jednak był to też dla mnie bardzo stresujący okres, czas wielu wyrzeczeń i poświęceń. Czas kiedy w zasadzie non stop pracowałam. Najtrudniejszy było dla mnie ostatnie półtora roku, kiedy grałam praktycznie w każdy weekend jednocześnie pracując w klubie od poniedziałku do piątku. Dla niektórych praca promotora, bookera i didżeja wydaje się łatwa, ale uwierzcie mi nie jest. Jest to bardzo stresująca oraz wymagająca dużego poświęcenia, wiedzy i umiejętności praca. Przez ten czas zrobiłam się słaba, podróże weekendowe mnie wykańczały kiedy nie mogłam ich odespać w tygodniu, bo musiałam zaraz w poniedziałek wracać do pracy. Jechałam na granie zmęczona, co najbardziej mnie bolało, gdyż granie to moja wielka miłość i coś bez czego nie wyobrażam sobie swojego życia. Z tego względu zdecydowałam się odejść z klubu, by nie tracić miłości do muzyki i grania.

Chciałabym Was wszystkich zaprosić na ostatnie Szpitalna pres. z pod mojej kurateli, które odbędzie się 29 grudnia z Szare – artystą pochodzącym z Manchesteru, rewelacyjnym producentem i didżejem. Jest to cykl obok We Are Radar najbliższy mi sercu, gdzie zawsze starałam się przedstawiać Wam artystów, często jeszcze nie znanych w Polsce, ale zawsze były to osoby niezwykle utalentowane, których chciałam przybliżyć krakowskiej publiczności. 2019 rok poświęcę na produkcję muzyki, zacznę też nowe muzyczne projekty o których poinformuję później w odpowiednim na to czasie.

Z całego serca dziękuję Paulina Żaczek, Agata Lorkowska, David Powe-Bowman, Mateusz Matik Sornat, Mateusz Pacan, Artur Oleś, wspaniałym promotorom i didżejom z którymi współpracowałam oraz wszystkim byłym i teraźniejszym pracownikom, którzy bardzo wspierali mnie przez czas pracy na Szpitalnej.
Życzę Szpitalnej samych sukcesów, pełnego klubu, wspaniałej muzyki i ciągłego rozwoju. ❤️

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →