Oliver Malcolm trafił do dżungli

Fot. Materiały promocyjne
News
Oliver Malcolm - gorące nazwisko w świecie muzyki

Oliver Malcolm zaprezentował swój nowy singiel The Jungle. Słynący z eklektycznego stylu muzyk zapowiedział również debiutancką EP-kę.

Oliver Malcolm – gorące nazwisko w świecie muzyki

Głęboka linia basu i bluesowe melodie łączące wpływy jazzu oraz popu, tworzą niemal namacalną atmosferę melancholii – tak można w skrócie opisać utwór The Jungle, który wyszedł spod ręki Olivera Malcolma. Ten zaledwie 20-letni twórca zwrócił już na siebie uwagę najważniejszych mediów, w tym m.i.n. The New York Times, NME, Clash czy I-D Magazine. Z singlem możecie zapoznać się poniżej.

Oliver Malcolm – The Jungle 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jungle to następca wydanego w tym roku Skywalker oraz wcześniejszych, świetnie przyjętych singli Switched Up, The Machine czy Outside. Malcolm zdradził, że w tym roku ukaże się jego debiutancka EP-ka, nie podał jednak dokładnej daty jej premiery.

Oliver Malcolm – muzyczny anarchista

Hip-hopowy producent, który stał się „muzycznym anarchistą” nauczył się grania z winyli jako 12-latek. Niedługo potem zaopatrzył się w program Logic i nauczył się produkcji. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak IDK, AlunaGeorge, Joey Bada$$, Jay Rock, Masego, Tinashe i wielu innych.

W swoich solowych kawałkach Malcolm odpowiada za produkcję, wokale, kompozycje, inżynierię, mix i mastering. Jego brzmienie jest wyjątkowe i nie da się go podporządkować wyłącznie do jednego gatunku. To dopiero początek jego niezwykle ekscytującej drogi.

Wielu artystów twierdzi, że wymyka się gatunkowym konwencjom, ale to, co robi Oliver Malcolm, naprawdę jest ciężkie do skategoryzowania. W jego muzyce znajdziemy wyraźne wpływy elektro-popu, folku, bluesa i hip hopu.

Fot. Materiały promocyjne 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →