Oliver Koletzki już niedługo wystąpi w Poznaniu – jest druga data

fot. Daniel Heitmueller
Eventpromo
Oliver Koletzki Tama bilety

Oliver Koletzki, jedna z czołowych postaci berlińskiej sceny elektronicznej, już wkrótce odwiedzi poznański klub Tama. Artysta zagra wyjątkowe sety, a swymi występami poprzedzi wydanie albumu Made of Wood.

Oliver Koletzki – finał muzycznej trylogii

Album, który ukaże się już 16 lipca będzie dziewiątą płytą w dorobku niemieckiego artysty, a zarazem kontynuacją jego ostatnich muzycznych poczynań oraz eksperymentów brzmieniowych. Oliver Koltezki bardzo zgrabnie zmienił swoje postrzeganie dźwięków i na przestrzeni swoich wydawnictw, prezentował coraz to nowe, a później – pogłębione interpretacje własnych spostrzeżeń. Wszystkie je przekładał oczywiście na elektronikę, a efektem tych prób i wymykania się określającym go ramom, jest zapowiedź materiału Made of Wood – finału trylogii, złożonej z płyt The Arc of Tension oraz Fire in the Jungle, a zaanonsowanej ciepłą, egzotyczną epką Copal.

Oliver Koletzki – Copal

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oliver Koletzki – muzyczny obywatel świata

Artysta bez wątpienia stanowi zjawisko: jego materiał jest nieoczywisty, a brzmienie sprytnie unika jakiejkolwiek klasyfikacji. Oliver Koltezki systematycznie pojawia się na scenach najważniejszych festiwali oraz rezyduje w znanych klubach, grając u boku najgłośniejszych nazwisk techno oraz house. Zachwyca przede wszystkim, jako artysta esencjonalny oraz nietuzinkowy, przemycając w swej muzyce oraz live setach multikulturowość. Jego twórczość śmiało mogłaby pochodzić po prostu, ze świata, a on sam, słynąć nie jako niemiecki DJ, czy producent, a właśnie, jako bezpaństwowiec, zewsząd zdolny wyssać inspiracje.

Oliver Koletzki Tama bilety

fot. Daniel Heitmueller

Oliver Koletzki już wkrótce zagra w poznańskiej Tamie

Artysta nie po raz pierwszy przedstawi poznańskiej publiczności swój set, a jego powrót, jest powrotem zdecydowanie wyczekiwanym. Będzie jednym z pierwszych DJ-ów, którzy wystąpią w Tamie po zdjęciu obostrzeń, lecz nie to stanowi tu ostateczny argument, aby na jego występ się wybrać. Oliver Koletzki przede wszystkim Was zaskoczy – muzycznie oraz narracyjnie, zabierze w przedziwną podróż, a wszystko to, posługując się jedynie dźwiękiem.

W związku z ogromnym zainteresowaniem występem artysty, w sprzedaży pojawi się pula biletów na dodatkowy set producenta.

Oliver Koletzki – Poznań, Tama – bilety

Niemiecki DJ wystąpi w Poznaniu 2 i 3 czerwca w klubie Tama. Wydarzenie odbędzie się w duchu aktualnych przepisów sanitarnych.

Bilety na 2 czerwca są wyprzedane. Sprzedaż wejściówek na występ 3 czerwca rozpocznie się jutro, 27 maja na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →