Oliver Koletzki jeszcze w tym miesiącu w Poznaniu

Daniel Heitmueller
Eventpromo
Oliver Koletzky

Niezwykle popularny u nas niemiecki DJ i producent Oliver Koletzki pojawi się pod koniec miesiąca w poznańskiej Tamie. Program artystyczny wraz ze zniesieniem restrykcji nabiera w tym miejscu tempa, do którego Tama zdążyła nas wszystkich przyzwyczaić. 29 kwietnia zapisze się w historii klubu jako kolejna noc pod znakiem DJ-skiej ekstraligi. Sprawdź szczegóły.

Oliver Koletzki – artysta kompletny

Oliver Koletzki to jeden z najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych niemieckich DJ-ów i założyciel prestiżowej wytwórni Stil vor Talent, współodpowiedzialnej za sukces takich artystów jak Klangkarussell czy Reinier Zonneveld. Pochodzi z Brunszwiku, ale pierwsze poważne kroki w muzycznym świecie stawiał w Berlinie. Jego kariera nabrała tempa w 2005 roku po wydaniu w Cocoon, wytwórni Svena Vatha, singla Der Muckenschwarn. Od tego czasu Koletzki wydał sześć albumów. Jedna z najlepiej prowadzonych karier w świecie muzyki elektronicznej doprowadziła go ze swoją wizją muzyki na najlepsze parkiety świata. Wystąpił w tak ikonicznych miejscach jak: Watergate, Panorama Bar, Time Warp czy Awakenings. Także u nas występował w najlepszych miejscach z muzyką elektroniczną, m.in na polskiej edycji Mayday oraz Audioriver.

Oliver Koletzki
Oliver Koletzki / fot. Daniel Heitmueller

Sprawdź także: Drewniane instrumenty i droga do Berlina niemieckiego artysty

W maju zeszłego roku Oliver Koletzki wydał najważniejszy album w całej swojej dotychczasowej karierze zatytułowany The Arc of Tension. To dzieło zostało doskonale przyjęte w środowisku klubowym, zyskując nie tyle sukces komercyjny, ile przede wszystkim artystyczny. Na swoim szóstym albumie studyjnym niemiecki producent po raz kolejny prezentuje swoją niezwykłą wizję współczesnej muzyki elektronicznej. Wielce prawdopodobne, że w Tamie usłyszymy fragmenty tego ponadczasowego krążka. 29 kwietnia obok jednego z najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej na świecie usłyszymy doskonały support w postaciach Enigmatic oraz Kemot.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oliver Koletzki at Spilberk Castle

Oliver Koletzki w Tamie – bilety

Bilety na występ Olivera Koletzkiego są do nabycia na stronie biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest druga pula wejściówek – warto zaopatrzyć się w nie już teraz, zanim cena pójdzie do góry.

Bilety na OLIVER KOLETZKI | TAMA

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →