Oliver Huntemann rusza z wytwórnią Ideal

News

Całkiem niedawno jeden z najgorętszych artystów na niemieckiej scenie muzyki elektronicznej Oliver Huntemann uruchomił nowy label - Ideal Audio

Oliver Huntemann to prawdziwy weteran na niemieckiej scenie muzyki elektronicznej. Od 15 lat prężnie działa jako dj i producent ale także jako remixer dla największych min. Depeche Mode, Underworld czy The Chemical Brothers.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Huntemann znany jest również za sprawą dwóch własnych wytwórni Confused i Dance Electric oraz wydawnictw dla Data Punk Anthony Rothera oraz Gigiolo Rec. dj’a Hell’a.

 

 

Ideal Audio to trzeci z kolei label założony przez Olivera i jego współpracownika Jana Langera, na którym zamierzają trochę odświeżyć brzmienie. Pierwszą propozycją wytwórni jest wydana niedawno EP’ka 'Dios” która powstała w kooperacji z Dubfire’m. Remixem ich utworu zajął się Gaiser z Minus. Oba numery uzyskały spore uznanie takich nazwisk jak Richie Hawtin, Loco Dice, Sven Väth, Josh Wink.

 

Poniżej możecie obejrzeć video do tego utworu:

Najbliższe plany wydawnicze oficyny Ideal Audio to Ep’ka Ideal02: André Winter – Trauma/Karma oraz Ideal 03: Andreas Henneberg – Federweiss/Federschwarz.

 

więcej:

http://www.myspace.com/idealaudio

http://www.myspace.com/huntemann

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →