Koniec łódzkiego klubu Oiom

News

Z klubowej mapy naszego kraju znika łódzki Oiom. W najbliższą sobotę odbędzie się ostatnia w historii klubu impreza.

Przez wszystkie lata działalności Oiom wypracował sobie opinię jednego z najlepszych undergroundowych klubów w Łodzi. To niezwykłe miejsce powołali do życia ludzie związani z łódzką kulturą klubową oraz znanym sklepem muzycznym Skylark Records. Niemal w każdy weekend na imprezach gościły znane gwiazdy jak choćby: Agaric, Ambivalent, Barem, Butane, Dapayk, From Karaoke To Stardom, Jeff Samuel, Legowelt, Marcel Knopf, Matthias Meyer, Mihai Popoviciu, Ryan Crosson, Someone Else, Terence Fixmer czy też Till von Sein.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oiom od samego początku miał być miejscem koncentrującym twórczą stronę muzyki klubowej, z której słynęła niegdyś Łódź. Klub idealnie stanowił przeciwwagę dla komercyjnych dyskotek, przyciągając rzeszę fanów takich gatunków jak: minimal, techno, electro czy też tech-house. W oficjalnym oświadczeniu klubu czytamy:

„Nic nie może przecież wiecznie trwać – jak słyszymy w pewnym pamiętnym przeboju. Choć miewaliśmy chwile zwątpienia, dziś myślimy że odwaliliśmy kawałek dobrej roboty. Razem z wami spędziliśmy chwile dobre i złe. Noce pełne euforii ale także momenty posuchy, kiedy dancefloor świecił pustkami i nikomu nic się nie chciało. Mamy nadzieję że Oiom pozostanie w waszej pamięci jako miejsce super imprez, dobrej atmosfery, niezmordowanych, trwających do rana bib. Przede wszystkim zaś jako punkt emisji dobrej muzyki. Liczymy że Oiom zapisał się na trwałe w historii łódzkiej muzyki i klubbingu. To jeszcze nie koniec historii, spotkamy się już wkrótce.

W najbliższą sobotę odbędzie się ostatnia impreza w łódzkim Oiomie. Tego wieczoru swoje sety zaprezentują:

Bobby Thrilla
Bombchen
Carbo
David F
Eddie Rebel
G-Sound
Mr von Fetysz
No.107
Phill Audio
Rebus
Seshel
Shell
Slg
Smolny
Tumik
Waetek
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →