OHM budzi się po dwóch latach. Siostrzany klub Tresora inauguruje powrót długo wyczekiwanym weekendem

Fot. OHM Berlin
News
OHM, Berlin

Z odnowionymi parkietem i system nagłaśniającym powraca do żywych berliński OHM. Przy okazji poznaliśmy eventowy rozkład jazdy klubu na najbliższe 30 dni. Jak prezentuje się come back po dwóch latach imprezowej posuchy?

Kiedy większość klubów w Niemczech od dłuższego czasu bawi się w najlepsze, znaleźć można jeszcze takie, które z covidowego snu wybudzają się dopiero teraz. Zamknięty od początku pandemii w marcu 2020 roku OHM po ponad dwóch latach ponownie powita gości. Pomóc mają mu w tym przyjaciele klubu i zaufani promotorzy współpracujący z siostrzanym klubem Tresora niemalże od początku jego istnienia. Począwszy od cyklu KOOKOO w najbliższy piątek z udziałem Mieko Suzuki, TOT ONYX, Ara i Gorgonn OHM będzie otwarty bez żadnych obostrzeń, regulacji i innych z góry narzuconych nakazów.

OHM, Berlin
Fot. OHM Berlin

OHM budzi się

Nazywany siostrzanym klubem Tresora OHM usytuowany jest między KitKatClub i Kater Blau w berlińskiej dzielnicy Mitte. Choć znajduje się tuż obok swojego kompana, docelowo przeznaczony jest dla bardziej kameralnej, mniej undergroundowej publiczności.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po ponad dwóch latach uśpienia OHM w końcu wraca na scenę, zapraszając kilku kluczowych dla swojej działalności promotorów, aby zaprezentowali, co przyniesie przyszłość naszemu małemu, ale wyjątkowemu klubowi. W lipcu i sierpniu OHM weźmie udział w obchodach Tresor 31, a od września powróci do regularnej pracy.

– brzmi komunikat klubu

Inne ważne wydarzenia dla OHM w czerwcu to AWK SCL, czyli impreza ekipy Awkwardly Social, którą tworzą DJ Carlita i Cheng NWSH. Ci sami, których kolektyw SPLOT zapro silił niedawno do FOMO i Domu Technika. Jednym z ciekawszych eventów jest ten z udziałem BRVTALIST i jego gośćmi w postaci Alis, Melanie Havens, Migh Be Twins i Munsinger.

Fot. OHM Berlin

Dla młodszego z rodziny klubów z Köpenicker Str. 70 czerwiec będzie miesiącem powrotu stojącego jednak pod znakiem trzydziestych pierwszych urodzin Tresora. Szykowane dwumiesięczne geburtstagsparty między lipcem a sierpniem obejmuje 20 nocy klubowych, osiem koncertów i wystawę. W trwającym do 27 sierpnia Tresor 31 wystąpią tacy artyści jak Helena Hauff, Donato Dozzy czy Regis.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

ohm
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →