Poznański Sylwester pod chmurką w OFF Garbary ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Wielki koncert zespołu MUCHY tuż przed najważniejszą północą roku oraz kluby, kawiarnie i food trucki otwarte do rana - wszystko w cenie jednej wejściówki. Zapraszamy na wyjątkowego sylwestra w poznańskim OFF Garbary.

Off Garbary to nowe miejsce na mapie kulturalno-kulinarnej ukryte na uboczu centrum Poznania, tuż obok Starego Rynku. Lokalizacja stwarza doskonałe możliwości docierania do szerokiego spektrum ludzi z alternatywnym, zarówno muzycznym jak i kulturalnym przekazem.

OFF Garbary otworzyły się w listopadzie, a na sylwestrową noc szykują dla Poznaniaków coś szczególnego! W odróżnieniu od otwartych, miejskich sylwestrów dla amatorów bylejakich brzmień, OFF planuje skupić miłośników ciekawych polskich brzmień spod szyldu indie rock, alternatywa i elektroniki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muchy świętują w 2014 roku 10 lecie na scenie. Nagrali również doskonały album Karma Market

Swój koncert na dziedzińcu OFF Garbar zagrają Muchy – zespół na wskroś poznański, po raz pierwszy występujący podczas Sylwestra! Wspólnie z wokalistą Michałem Wiraszko przywitamy Nowy Rok pod niebem pełnym fajerwerków.

To jednak nie koniec atrakcji. Bilet w cenie 25 PLN (przedsprzedaż) upoważnia bowiem do wstępu do otwartych przez całą noc klubów i kawiarni na terenie OFF Garbary, w których zagrają tacy DJ’e jak m.in. Audiorotax, Juniore, Conradq, Loco Motive i inni!

Więcej:

31.12 OFF Sylwester 14/15 Wyłączamy 2014, włączamy Nowy Rok! @ Off Garbary, Poznań

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →