OFF Garbary – nowe kulturalne centrum Poznania!

Lifestyle

Poznań doczekał się swojego całorocznego, off'owego miejsca! W piątek 14 listopada startuje OFF Garbary czyli zagłębie sztuki, kultury i dobrego jedzenia!

W industrialnych przestrzeniach przy ul. Małe Garbary 7A otwiera się wreszcie nowe centrum kulturalno-kulinarne OFF Garbary. Wreszcie, ponieważ pierwsze pogłoski o otwarciu pojawiły się już z początkiem lata. Jednak koncept rozwinął się na tyle, że potrzebny był dodatkowy czas by doprowadzić przestrzenie na potrzeby wynajmujących.

W miejscu starego Czaczu, na Małych Garbarach 7A, tworzymy alternatywne przestrzenie dla ludzi z duszą! To tutaj odbywać się będą koncerty, mappingi, warsztaty dla dzieci, targowiska, pokazy mody. Miejscowe kawiarnie, restauracje i foodtrucki zaserwują swoje najlepsze dania i przekąski, a muzyka na żywo dopełni całokształtu. – piszą organizatorzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

I tak w OFF Garbary, będziemy mogli smacznie zjeść, m.in w Olala Cafe, Czarny Chleb & Czarna Kawa, Mąka i Masło czy Fifne Lody oraz w jednym z czterech Food trucków, które będą tam na stałe. Znajdzie się również przestrzeń dla mody, swoje butiki będą tu miały m.in. Fashion Dealers, Sznurrrino i TUTU.

Dla miłośników alternatywnej muzyki otwarte zostaną dwa kluby: LAS i Twoja Stara. Koncertów będzie można słuchać również na świeżym powietrzu.

Otwarcie w piątek 14 listopada o 18! Zapraszamy!

Więcej:

14/15/16.11 Otwarcie OFF Garbary @ OFF Garbary, Poznań

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →