OFF rozszerza line-up

News

Na OFF Festival nie będzie brakowało mocnych brzmień. Zobaczmy, jacy artyści pojawią się na festiwalowych scenach!

Mieszanka afrobeatu, eksperymentalnej elektroniki, psychodelicznych brzmień, funku, punku, rapu i rocka czeka każdego, kto przybędzie 1 sierpnia do Katowic.
Niektóre z zespołów były wyczekiwane, lecz paru na pewno się nie spodziewaliście. Do – już bardzo mocnego – festiwalowego składu dołączają:
Slowdive
Ich największych fanów można znaleźć wśród członków grup: Sigur Ros, Mogwai, Radiohad, Low czy M83. Nagrania Slowdive były nieocenioną inspiracją. Wyspiarze śmiało eksperymentowali z gatunkami jak ambient-techno czy country, ale to ich alternatywne melodie są pięknem gatunku.
Orchestre Poly-Rythmo De Cotonou
Działalność grupy dosięga czasów bardzo odległych. Grupa prowadzona w zawrotnym tempie przez Mélomé Clémenta nim się obejrzała miała na swoim koncie ponad 50 płyt. Najnowsza – wydana w 2011 roku – jest inspirowana muzyką afrykańską. Moc muzyki i dzikość tańca – tego z pewnością możemy oczekiwać po występie Poly-Rythmo.
Andrew W.K.
Pracowity artysta, performer, czasami komik, którego zapraszano do komercyjnych stacji, jak i w akademickie mury. Popowa melodia i wizerunek rockmana to sposób tworzenia muzyki dla Andrew W.K.
Na festiwalu pojawią się także: John Wizards, Xenia Rubinos, Hookworms, The Julie Ruin, Jonathan Wilson, The Range, Bo Ningen, Le1f, Svengalisghost, Jahiliyya Fields & Ron Morelli.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →