Off Festival gości Electronic Beats

3 623
Wydarzenie
Off Festival gości Electronic Beats

Electronic Beats po raz trzeci w Polsce! Na zaproszenie OFF Festival 2 sierpnia w klubie Oko Miasta w Katowicach wystąpi Chew Lips!

Po niezwykle udanej inauguracyjnej odsłonie Electronic Beats w Soho Factory z udziałem m.in. Groove Armady i Wileya oraz jeszcze lepszej drugiej edycji w Centrum Stocznia Gdańska, w rytm muzyki Jazzanovy i Jamesa Blake’a, czas na trzecią polską imprezę pod szyldem Electronic Beats! Już 2 sierpnia, w przededniu startu OFF Festivalu, w klubie Oko Miasta w Katowicach wystąpią Chew Lips, The KDMS oraz Bubble Chamber.
Chew Lips zachwycili krytyków wydanym w 2010 roku albumem „Unicorn”. Grupa szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty, pilotowanej przez znakomity singel „Do You Chew?”. Electronic Beats to znakomita okazja, aby usłyszeć premierowy materiał w koncertowym wydaniu!

O dobre taneczne wibracje zadbają nie tylko goście z Londynu. Na imprezie nie zabraknie duetu The KDMS. Najpierw producent Max Skiba oraz towarzysząca mu wokalistka Kathy Diamond dadzą regularny występ w pełnym, koncertowym składzie, a na koniec wieczoru zaserwują jeszcze specjalny DJ Set. Listę artystów zamykają laureaci konkursu Zrób Głośniej! czyli zespół Bubble Chamber.