OFF Festival zdradza pełny program

Eventpromo

Choć do festiwalu pozostało jeszcze kilka tygodni, już teraz możemy przeanalizować godzinowy rozkład koncertów. Na czyje występy czekacie najbardziej?

OFF FESTIVAL 2016 – PROGRAM

5.08 PIĄTEK

SCENA MIASTA MUZYKI
16:10—16:55 SO SLOW
17:50—18:40 WILLIS EARL BEAL
19:45—20:45 CLUTCH
21:55—23:05 BRODKA
00:30—01:40 DEVENDRA BANHART
SCENA T-MOBILE ELECTRONIC BEATS
15:35—16:05 NIEMOC
17:00—17:45 LIIMA
18:45—19:40 MASECKI VS SIENKIEWICZ
20:50—21:50 SLEAFORD MODS
23:10—00:30 WEATHERALL B2B FLÜGEL
01:40—03:10 DJ KOZE
SCENA TRÓJKI
15:00—15:30 ROSA VERTOV
16:10—16:55 SHOW ME THE BODY
17:50—18:40 KOMETY GRAJĄ PARTIĘ
19:45—20:45 MINOR VICTORIES
21:55—23:05 NAPALM DEATH
00:30—01:40 YUNG LEAN
SCENA EKSPERYMENTALNA
15:35—16:05 ADAM GOŁĘBIEWSKI
17:00—17:45 ZIMPEL/ZIOŁEK
18:45—19:40 JENNY HVAL
20:50—22:00 THE MASTER MUSICIANS OF JAJOUKA
23:10—00:30 ZOMBY
01:40—03:10 MGŁA


6.08 SOBOTA

SCENA MIASTA MUZYKI
16:10—16:55 THE FERAL TREES
17:50—18:40 FIDLAR
19:45—20:45 LUSH
22:05—23:05 GZA
00:30—01:40 THE KILLS
SCENA T-MOBILE ELECTRONIC BEATS
15:35—16:05 SOTEI
17:00—17:45 RYSY
18:45—19:40 ISLAM CHIPSY
20:50—21:50 JAGA JAZZIST
23:10—00:30 GUSGUS
01:40—03:10 DERRICK MAY
SCENA TRÓJKI
15:00—15:30 ŻÓŁTE KALENDARZE
16:10—16:55 JAAA!
17:50—18:40 MUTOID MAN
19:45—20:45 THUNDERCAT
21:55—23:05 SBB GRA NOWY HORYZONT
00:30—01:40 MACHINEDRUM
SCENA EKSPERYMENTALNA
15:35—16:05 ODPOCZNO
17:00—17:45 GOAT
18:45—19:40 JANUSZ PRUSINOWSKI KOMPANIA
20:50—21:50 ATA KAK
23:10—00:30 ORLANDO JULIUS & THE HELIOCENTRICS
01:40—03:10 JAMBINAI

7.08 NIEDZIELA

SCENA MIASTA MUZYKI
16:10—16:55 LOTTO
17:50—18:40 BASIA BULAT
19:45—20:45 MUDHONEY
21:55—23:05 KALIBER 44
00:30—01:40 ANOHNI HOPELESSNESS

SCENA T-MOBILE ELECTRONIC BEATS
15:35—16:05 JÓGA
17:00—17:45 KERO KERO BONITO
18:45—19:40 67,5 MINUT PROJEKT
20:50—21:50 PANTHA DU PRINCE PRESENTS THE TRIAD
23:10—00:30 KIASMOS
01:40—03:10 RODHAD
SCENA TRÓJKI
15:00—15:40 JESIEŃ
16:10—16:55 MASS GOTHIC
17:50—18:40 BEACH SLANG
19:45—20:45 KSIĘŻYC
21:55—23:10 DANIEL AVERY
00:30—01:40 FLATBUSH ZOMBIES

SCENA EKSPERYMENTALNA
15:35—16:05 LAUDA
17:00—17:45 HEROINY
18:45—19:40 LIGHTNING BOLT
20:50—21:50 POWELL
23:10—00:30 WILLIAM BASINSKI
01:40—03:10 SYNY
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →