Odwiedź krainę pełną magii. FRUŃ Freedom Universe zaprasza na festiwal, gdzie gwiazdy i galaktyki są zawsze w sąsiedztwie

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
FRUŃ Freedom Universe Festival 2022

Festiwal pełen muzyki, tańca, sztuki wizualnej i performatywnej. Powstały z idei, marzenia i świadomości, że każdy człowiek ma moc, by kreować własną rzeczywistość. Taki jest FRUŃ Freedom Universe Festival 2022, który w połowie czerwca zabierze Was do świata miłości, radości i piękna.

FRUŃ Freedom Universe Festival 2022. Obudź się!

„Wyobraź sobie, że budzisz się rano. Świat, który cię otacza, jest pełen miłości, radości, dobra i piękna. Brzmi super, nie? A teraz zostaw za sobą wyobrażenia, wróć do rzeczywistości i… Obudź się! Świat, który cię otacza, jest pełen miłości, radości, dobra i piękna!”. Tymi słowami witają się z nami osoby stojące za FRUŃ Freedom Universe Festival 2022. Festiwalem o nieograniczonym dostępie do każdej z tych wartości. Z dostępem do lasów, jezior i urokliwej roślinności.

Zeszłoroczna edycja pokazała, że jest to miejsce zupełnie magiczne, zapraszające do połączenia z naturą, korzeniami, przodkami. Nie ma potrzeby bać się czegokolwiek, a tym bardziej wstydzić. Zostajemy zapewnieni, że „wszyscy jesteśmy rodziną. I jesteśmy u siebie”. Taki i tym razem ma być FRUŃ Freedom Universe Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

FRUŃ Freedom Universe Festival 2021 – Official Aftermovie

FRUŃ Freedom Universe Festival 2022. Wszystko od zera 

Jedną najistotniejszych misji FRUŃ Freedom Universe Festival 2022 jest budowanie autentycznych relacji i zbliżanie się do siebie. Wszystko z otwartym rozumem i sercem. Rok temu ze łzami w oczach szeptali między sobą, że jednak da się zrobić festiwal z niczego. Ruszali od zera, bez jakiejkolwiek infrastruktury. Bez wolontariuszy projekt nie miałby prawa powstać. Z pomocą ponad 70 osób powstał festiwal z atmosferą pozwalającą w spokoju cieszyć się nim pełnym magii. Bez stresu i obaw przed tym, co niechciane.

Wszystkie dekoracje pochodziły z odpadów, a po festiwalu każdy z nich został znów posegregowany i oddany do recyklingu. Dopiero odetchnęli z ulgą, gdy odpalili scenę kosmosu (z psytrance, goa, progressive). A to zaledwie jeden z elementów świata Freedom Universe. Poza nią w jego skład wchodzą: scena korzeni — pełna folk, etno, tribal, psychodelic rock czy downtempo, strefa warsztatów i strefa jam session. Na miejscu będą dodatkowo na Was czekać stoiska z rękodziełem, sztuką i produktami regionalnymi, pole namiotowe, jeziorko oddalone niecałe 200 metrów od Main Stage oraz chill area.

FRUŃ Freedom Universe Festival 2022
Fot. Materiały prasowe

FRUŃ Freedom Universe Festival 2022. Bilety dostępne

Do piętnastego czerwca obowiązuje trzecia pula karnetów full w cenie 288 złotych. To jednak nie wszystko, ponieważ wciąż trwa rekrutacja do społeczności Freedom Universe jako wolontariusz. Jeśli jesteś chętny_a zaprezentować swój projekt muzyczny podczas festiwalu, poprowadzić ciekawe warsztaty lub tworzysz rękodzieło — odezwij się. Tylko nie do nas, a do organizatorów. Do nas tylko po bilety, ale to i tak przez Biletomat.pl. Tuczno Drugie 9 w Zachodniopomorskiem czeka na Was w dniach 16-19 czerwca. Niech zadzieje się magia!

Kup bilet na FRUŃ FREEDOM UNIVERSE FESTIVAL 2022

Biletomat.pl
288 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →