Odnalazł się zaginiony film o Plastikmanie. Trafi do sieci jeszcze w tym tygodniu

News
Plastikman w wersji video

Obraz o Plastikmanie, zatytułowany Rewind w reżyserii Davida Terranovy zostanie udostępniony widzom po raz pierwszy w historii.

Reklama

Plastikman w wersji video

Projekcje filmu będzie można zobaczyć poprzez serwis Beatport i kanał na Twitchu. Komunikat prasowy na temat odnalezionego dzieła oraz trailer zawierają kilka wskazówek na temat treści, jakiej możemy spodziewać się po filmie wyreżyserowanym przez Davida Terranovę. Szczególną uwagę zwraca sugestywny, ale tajemniczy cytat z Hawtina:

Wyobraź sobie, że budzisz się z długiej podróży po kwasie i próbujesz poskładać wszystkie elementy z powrotem… dziesięć lat później

Czeka więc na nas zatem z pewnością intrygująca, artystyczna i nietypowa rzecz. Rewind doczeka się dwóch pokazów już 4 grudnia – pierwszy z nich nastąpi o północy czasu środkowoeuropejskiego a drugi o północy czasu północnoatlantyckiego.

Richie Hawtin aka Plastikman

Richie Hawtin jako Plastikman ostatnią studyjną płytę o tytule Ex wypuścił w 2014 roku.  Artysta pod swoim własnym nazwiskiem wydał zaś kilka dni temu EPkę Time Warps.

Plastikman – EX 

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


17 lat twórczości Plastikmana na ‚Arkives’

23 września 2010
Odnalazł się zaginiony film o Plastikmanie. Trafi do sieci jeszcze w tym tygodniu

10 numerów Richie Hawtina, których prawdopodobnie nie znasz

21 maja 2018
Odnalazł się zaginiony film o Plastikmanie. Trafi do sieci jeszcze w tym tygodniu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.