Odkrywamy talenty: Griot Groove KONKURS

Artykuł

Bohaterami trzeciego odcinka naszego cyklu jest duet z Białegostoku, odważnie łączący różne style muzyczne - Griot Groove. Mamy też dla Was konkurs, w którym do zdobycią są płytki CD.

Podczas, gdy pół Europy komentuje występ brodacza w sukience na przeglądzie piosenki o upadku cywilizacji, ja nadal zajmuję się szukaniem tego, co najlepsze w polskiej muzyce elektronicznej. W kolejnej odsłonie cyklu „Odkrywamy talenty” przedstawiam duet z Białegostoku – Griot Groove.
Griot Groove to Vitalis Popoff i Wikson Szczygieł, producenci muzyczni związani z Białymstokiem. Wcześniej działali m.in. w Warszawie i Londynie, a już teraz mogą pochwalić się zwycięstwem w tegorocznej edycji T-Mobile Electronic Beats Festival. Ich muzyka to połączenie najbardziej zbasowionych gatunków muzyki elektronicznej, jak dubstep, drum’n bass, trap z rock’n rollem, boogie czy funky. W styczniu tego roku ukazała się ich epka „Dym„, do której tworzenia zaprosili wokalistkę – Nataszę Topor.
Zmysłowe teksty i głos Nataszy, połączone z eksperymentalnymi wynalazkami beatmakerów dają zarówno chillowe kawałki do słuchania w domowym zaciszu, jak również fajne numery na parkiet. Dużo dobrej muzyki i to po polsku. Jest w tym wszystkim groove.

KONKURS

Mamy dla Was 5 egzemplarzy EP-ki „Dym” na CD, które możecie zdobyć odpowiadając na pytanie:
Jaki tytuł nosi najnowszy utwór Griot Groove i Nataszy Topor?
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko, login na muno.pl oraz adres pocztowy. Rozwiązanie konkursu nastąpi 15 maja o godzinie 15:00.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →