Od Glasgow po Londyn. Wraca temat trasy koncertowej Fatboy Slima

News
Fatboy Slim

Twórca takich hitów jak Right Here Right Now Push The Tempo, Fatboy Slim, zapowiedział trasę koncertową po Wielkiej Brytanii zaplanowaną na listopad 2021 roku. W trakcie 17 dni brytyjski muzyk odwiedzi areny w takich miastach jak Cardiff, Londyn, Glasgow i Nottingham.

Fatboy Slim wspiera służby medyczne

Trasa We’ve Come A Long Way Together!, która swoją nazwę zawdzięcza wersowi otwierającemu hit Fatboy Slima z 1999 roku Praise You, ma również obejmować darmowy występ w Brighton Centre dla National Health Service (NHS) i innych pracowników powiązanych z branżą medyczną. Pierwotna, w pełni wyprzedana data koncertu, zaplanowana była na kwiecień ubiegłego roku, jednak z wiadomych przyczyn musiała zostać przełożona.

Trasa rozpocznie się w Walii, w Cardiff (Motorpoint Arena) w czwartek 4 listopada 2021 roku, po czym zawita do Londynu, Bournemouth, Liverpoolu, Birmingham i Glasgow. Długo wyczekiwaną trasę zakończy wizyta w East Midlands, w Nottingham (Motorpoint Arena) w sobotę 20 listopada.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fatboy Slim – Praise You

W oświadczeniu dołączonym do zapowiedzianej trasy Fatboy Slim nie krył ekscytacji wynikającej z ogłoszenia nowiny:

Wiem, że wszyscy chcecie wrócić do normalności. Wierze, że już niedługo będziemy wspólnie świętować nasze spotkania! Chciałbym zrobić co w mojej mocy, aby nagrodzić i podziękować wszystkim, którzy trzymali nas przy życiu w tych najtrudniejszych czasach. Powiększam tym samym zaproszenie do wszystkich lekarzy NHS, pielęgniarek, pracowników wsparcia, portierów i sprzątaczy plus wszystkich pracowników tzw. „niebieskiego światła”, pogotowia, policji i straży pożarnej.

Bilety trafią do sprzedaży z ramienia Absolute Radio Tickets o 9:00 rano w piątek 19 marca.

04.11 – Cardiff, Motorpoint Arena
05.11 – Londyn, SSE Wembley Arena
06.11 – Bournemouth, BIC
11.11 – Brighton, Centre
12.11 – Liverpool, M&S Bank Arena
13.11 – Birmingham, Utilita Arena
19.11 – Glasgow, SSE Hydro
20.11 – Nottingham, Motorpoint ArenaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →