Octave One powracają!

Zapowiedzi

Duet braci Burden ogłosił zakończenie pracy nad ich najnowszym albumem, zatytułowanym 'Burn It Dawn'. Premiera już w maju!

Octave One to jedno z fenomenalnych zjawisk, które narodziły się w Detroit. Niezwykle utalenowani bracia wydali swój pierwszy singiel w 1990 roku w wytwórni Derricka May’aTransmat. Od tego czasu wpisali się na stałe w historię detroit techno, wydając niezliczone epki, single oraz 4 albumy. Fani braci Burden musieli czekać aż 7 lat na wieści o nowym krążku. Po ostatnim LP Summer On Jupiter, przyszedł czas na Burn It Down.

Album zostanie wydany nakładem ich własnej wytwórni 430 West Records 26 maja tego roku. Burn It Down jest wypadkową doświadczeń ostatnich lat artystów, które spędzili dając pełne energii i hardware’u występy na całym globie.
Ciągle dorastamy jako jednostki i jako muzycy. Dorastamy razem z mijającym czasem i mijającymi kilometrami w podróży. Nasza muzyka to odzwierciedla. Ten album kosztował nas o wiele więcej pracy niż pozostałe, ale znaczy też o wiele więcej niż wszystko co robiliśmy do tej pory – stwierdzają Octave One.
Na albumie nie zabraknie gości, takich jak piosenkarka Ann Saunderson (żona Kevina Saundersona) znana m.in z Blackwater, Afrika Pratt-Ansa czy Random Noise Generation czyli wszyscy bracia Burden: Lenny, Lawrence, Lorne, Lynell i Lance.

Data wydania: 26.05.2015

Tracklista:
01. Eighth Wonder
02. Jazzo/Lose Myself feat. Ann Saunderson
03. Afterglow
04. A Better Tomorrow (O1 Remake) feat. Random Noise Generation
05. Believer feat. Ann Saunderson
06. Whatever She Wants feat. Random Noise Generation
07. New Life (Album vocal mix) feat. Afrika Pratt-Ansa
08. The Forgotten
09. Return Of Juno
10. After The Afterglow
11. Jazzo (Album mix)
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →