OBRA Festival na początek lata

Fot. Bartosz Olszak
ODRA Festival

Od 24 do 26 czerwca w gminie Gorzyca, pod Międzyrzeczem w województwie lubuskim, odbędzie się trzecia edycja kameralnego elektronicznego festiwalu OBRA Festival. Jeśli szukasz nowych i ciekawych doświadczeń w bezpiecznym środowisku, to jest to festiwal dla Ciebie! Sprawdź szczegóły!

OBRA Festival – elektronika, taniec, błogie lenistwo

OBRA Festival to wyjątkowy festiwal, odbywający się na lubuskiej polanie wśród stawów, dwustuletnich dębów i tytułowej rzeki. Dewiza organizatorów wydarzenia brzmi No melody no fun, dlatego Obra Festival stawia na eklektyczne gatunki muzyki klubowej: electro, techno, house, disco w różnych odsłonach i tempie, ale zawsze podszyte melodią.

Po wielu zawirowaniach związanych z datą wydarzenia, które pierwotnie kolidowało z większymi festiwalami pokroju Garbicz, Summer Contrast czy Audioriver, w tym roku OBRA Festival, będzie jako jeden z pierwszych graczy na rynku festiwalowym otwierać letni sezon!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niezmiernie cieszy fakt, że OBRA Festival na przestrzeni dwóch edycji zbudowała tak silną markę

– napisali organizatorzy OBRA Festival

OBRA Festival 2022 - data
OBRA Festival / fot. Bartosz Olszak

Na festiwalu wystąpią przedstawiciele tanecznej elektroniki. Będą to między innymi: Skarby, Enigmatic, la’too, KRZone, EQ, Neogenn, C.L.R, Java Jr, Eklektik, Artur Gutkowski. Na początku marca organizatorzy ogłosili kolejnych artystów festiwalu: Benny’ego Sonhara, Thomasa Paleca oraz Walko. Kolejne ogłoszenia niebawem.

Skarby –  Co z Tobą mała?

Na czas wydarzenia powstaną dwie sceny, bar, punkt gastronomiczny oraz będą udostępnione toalety z
bieżącą wodą. Na terenie festiwalu będzie mnóstwo lampek oraz przeróżnych instalacji, by na wieczór stał się magiczną podróżą.

OBRA Festival 2022 - bilety
OBRA Festival / fot. Bartosz Olszak

Baza noclegowa to pokoje w odrestaurowanym pensjonacie oraz pole namiotowe na terenach Agroturystyki Maya.

OBRA Festival 2021 –  Aftermovie

Zobaczcie film z ubiegłorocznej edycji festiwalu.

OBRA Festival 2022 – bilety

Bilety na Obra Festival 2022, który odbędzie się w terminie 24-26 czerwca 2022 na terenie Agroturystyki Maya w Gorzycy możecie nabyć na stronie Biletomat.pl.

Kup bilety na OBRA Festival w Gorzycy

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →