NRD obchodzi XVI urodziny! Zagra Kiasmos

News

Toruński klub NRD obchodzi w ten weekend swoje urodziny. Punktem kulminacyjnym celebracji będzie występ Kiasmos.

Urodzinowa feta w NRD rozpoczyna się już jutro, w czwartek. W klubie odbędzie się koncert Beluga Stone. Artyści zaserwują nam „wyjątkowy spirytualny surfing pomiędzy soulem, hip-hopem i psychodelią.”

Koncert Beluga Stone :: XVI Urodziny NRD

O Beluga Stone i debiutanckim albumie: „beluga trigga and master stone’s spiritual surfing” miał swą digitalową premierę 20. kwietnia 2019. 12 utworów nagranych przez Jędrzeja Dudka (beluga trigga) i Maćka Sondija (master stone), których możecie znać jako frontmenów P.Unity.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzień później, w piątek nadejdzie długo wyczekiwana impreza. Czas na występ Kiasmos w formule dj set! Jest to jeden z największych bookingów w historii klubu NRD i śmiało można powiedzieć, że jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku w Województwie Kujawsko – Pomorskim.

XVI Urodziny NRD – Kiasmos (DJ Set)

Kiasmos to wspólny projekt Olafura Arnaldsa i Janusa Rasmussena. Choć pochodzą z zimnej Islandii, ich muzyka to rozgrzewająca elektronika, wzbogacona o smyczki, wokale i dźwięki pianina. Zadebiutowali w 2009 roku EP-ką „Throw”, po trzech latach wspólnego grania.

CZYTAJ TAKŻE: „Tańczyliśmy na ulicy i w dupie mieliśmy mainstream” – DR. MOTTE dla Muno.pl

Dużą popularność przyniósł im album „Kiasmos” z 2014 roku, z którego pochodzą utwory „Looped”, „Burnt” i „Held”. Rok po longplay’u pojawiła się EP-ka „Swept” z remiksem Tale Of Us. Tego dnia na scenie NRD wystąpią również Kemot oraz Kruszytop.

16. urodziny nrd

W sobotę zagrają dla nas rezydenci klubu NRD oraz goście – ludzie którzy znają to miejsce i współtworzą je od lat m.in Chmielix, StosunkowoDobry Waca, Hałasova, Stereo:typ, Steve Nash czy Dj Funktion. Wielka Celebracja to wisienka na urodzinowym torcie. Wielka Celebracja to dzień w którym w klubie usłyszymy wiele historii i anegdot z tych 16 lat istnienia klubu.

Sto lat NRD!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →