Nowy utwór Disclosure w afrykańskim stylu

News

Duet braci Lawrence, Disclosure, podzielił się kolejnym kawałkiem zapowiadającym nadchodzący dużymi krokami album Energy.

Disclosure podgrzewają atmosferę

Do Internetu trafił właśnie utwór Disclosure zatytułowany Douha (Mali Mali). Bracia Lawrence nagranie stworzyli z pomocą artysty o ksywie Fatoumata Diawara. Muzycy pracowali już w przeszłości razem przy nominowanym do nagrody Grammy singlu Ultimatum.

Douha (Mali Mali) inspirowany jest wyraźnie afrykańskimi, gorącymi rytmami. Na teledysku widzimy tańczące postacie, które pojawiają się w różnych lokalizacjach – we Włoszech, RPA czy Nowym Jorku. Za kamerą stanęła artystka znana jako Mahaneela.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chciałam nakręcić coś pięknego, ale jednocześnie coś, co by symbolizowało czas, w którym żyjemy – skomentowała reżyserka.

Disclosure, Fatoumata Diawara – Douha (Mali Mali)

Disclosure – premiera nowej płyty już w sierpniu

Pierwsza od 5 lat premierowa płyta Disclosure ujrzy światło dzienne 28 sierpnia. Poprzedni album, Caracal, ukazał w 2015 roku nakładem PMR Records. Do tej pory duet zaprezentował nam numery promujące nowe wydawnictwo – My High (feat. slowthai & Aminé) oraz kawałek tytułowy Energy. Obie kompozycje zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy.

Przypomnijmy też, że bracia Lawrence zaczęli ostatnio prowadzić transmisje na Twitchu, w których zdradzają tajniki swojej artystycznej pracy.

Disclosure – album ENERGY – lista utworów

1. Watch Your Step [ft. Kelis]
2. Lavender [ft. Channel Tres]
3. My High [ft. Aminé and slowthai]
4. Who Knew? [ft. Mick Jenkins]
5. Douha (Mali Mali) [ft. Fatoumata Diawara]
6. Fractal (Interlude)
7. Ce N’est Pas [ft. Blik Bassy]
8. ENERGY
Thinking ’Bout You (Interlude)
10. Birthday [ft. Kehlani and Syd]
11. Reverie [ft. Common]

Disclosure

Okładka płyty ENERGY

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →